Ankara Fotoselli Kapı
Written by poyraz

Ankara Fotoselli Kapı

Otomatik Fotoselli Kapıların Sahip Olduğu Özellikler

Otomatik fotoselli kapılar iç ve dış mekanlar arasındaki ısı dengesini korumak ve güvenliği sağlamak adına kullanılmaktadır. Otomatik fotoselli kapıları diğer geçiş sistemleri ile birlikte kullanabilmek mümkündür.

Fotoselli Kapı Sistemleri

Üst seviyede bir güvenlik önlemi almanıza imkan tanıyan Ankara fotoselli kapı modelleri, üstün özellikleri ile bir çok farklı alanda kullanılmaktadır. Gereksiz yere açılış ve kapanış olmasının önüne geçen fotoselli kapı sistemleri, bu yönü ile ısı kaybının da önüne geçmektedir.

Genellikle saydam cam kullanılarak tasarlanmakta olan Ankara fotoselli kapı sistemleri, ortama ferahlık kazandırmaktadır. Kaliteli malzeme ve kaliteli işçilik ile üretilmiş olan fotoselli kapı sistemleri, dış darbelere karşı üstün bir dayanıklılık göstermektedir. Her mekana uyum sağlayacak modelleri ile dikkat çeken fotoselli kapı sistemleri, şık ve modern tasarımı ile alanlara estetik bir duruş kazandırmaktadır.

Ankara fotoselli kapı fiyatları sahip olduğu özelliğe ve kullanılan malzemelere göre değişiklik göstermektedir.

Otomatik Fotoselli Kapıların Özellikleri

Özellikle giriş ve çıkışların yoğunlukta olduğu alanlarda Ostim otomatik kapı sistemleri son derece önemli yere sahiptir. Giriş ve çıkışların daha seri ve rahat yapılmasını sağlayan otomatik fotoselli kapılar, fazladan zaman kazanma olanğı tanımaktadır.

Ostim otomatik kapı sistemlerinin açık kalma zamanlarını kendi tercihinize göre ayarlama şansına sahipsiniz. Her mevsim kullanıma uygun olan fotoselli kapı sistemleri, kış aylarında enerji tasarrufu sağlayarak daha az para ödemenizi sağlamaktadır.

Ostim otomatik kapı sistemleri tercihe göre tek ya da çift kanat olarak kullanılabilmektedir. Otomatik fotoselli kapı sistemleri hem konforlu kullanımı hem de iş yerlerine katmış olduğu prestij ile daima önemli bir yere sahip olmuştur.

Fotoselli Kapıların Avantajları

Mekanlarda tercih edilmekte otomatik fotoselli kapı sistemleri bir çok avantaj sağlamaktadır. Fotoselli kapı sistemlerinin avantajlarını şöyle sıralamak mümkün;

 – Otomatik fotoselli kapı sistemleri her mekan için kullanılabilmektedir.

 – En yüksek teknolojiler ile üretilen fotoselli kapıların kullanımı oldukça basittir.

 – Otomatik fotoselli kapılar kolay bir montaj olanağı sunmaktadır.

 – Herhangi bir acil durumda fotoselli kapıları iterek açabilme imkanına sahipsiniz.

Mekanlarınızda otomatik fotoselli kapı sistemlerini tercih ederek siz de bu fırsatlardan yararlanma şansı elde edebilirsiniz.

RADARLI KAPI OTOMASYON SİSTEMLERİ

İç mekan ile dış mekan arasında ısı dengesini ve hijyeni korumak açısından güvenilir bir seçenektir. Her türlü geçiş kontrol sistemleri ile uyumlu çalışabilme özelliğine sahiptir.

Alış veriş merkezleri, çok katlı apartman girişleri,residanslar gibi yoğun giriş-çıkış trafiğine sahip ortamlarda yüksek açılma hızı ve performansı ile çözüm ortağınız olacaktır. Acil durumlarda kapı kanatlarının itilerek çıkış yönünde açılmasını sağlayan mekanizma ile binanın hızlı ve güvenli bir şekilde boşaltılmasını sağlar.

* Küçük büyük tüm mekanlar için
* Kolay montaj imkanı
* Kullanımı kolay, yüksek teknoloji
* Acil durumlarda itilerek açılabilir tasarım

Fotoselli Kapıda Güven, Kalite Ve Hız

Gelişen teknoloji sayesinde otomasyon hayatın bütün noktalarına nüfuz etti. Kapılar da bu değişimden payına düşeni alarak daha ferah mekanların oluşmasına katkı sağladı. Ferah mekanlar kapıların camdan yapılması sayesinde sağlandı. Direkt olarak gün ışığının mekana dolması sayesinde aydınlatma için yoğun enerji harcanmasına gerek kalmaz. Ankara fotoselli kapı kullanımında yüksek yoğunluğa sahip bir bölgedir. Kullanıldığı bölgeler şu şekilde sıralanabilir.

Alışveriş merkezlerinin girişleri ve içerisinde yer alan mağazalar

 Plaza ve benzeri iş yerleri

 Büyük apartman ya da site girişleri

 Her türlü kamu binası

Daha pek çok alanda görülse de radarlı kapı otomasyon sistemleri en çok bu alanlarda kullanılmaktadır.

Üretimi ve Kullanım Kolaylığı

Poyraz Yapı Otomasyon sipariş sürecinde net ölçüler alarak girişe uygun bir üretim yapılır. Radarli kapı otomasyon sistemleri oldukça güvenlidir. Camlar en az metal ya da çelik kapılar kadar sağlamdır. Kırılma ya da zedelenme ihtimali çok azdır ve kolayca temizlenir. Hijyen faktörü açısından kolay temizlenmesi kalabalık mekanlarda kullanımı bakımından oldukça pratiktir. Radarlı kapı otomasyon sistemleri sensör ile çalışır ve algılama ayarı yapılabilir. Kedi ya da köpek gibi kısa ve küçük canlılar için kapının açılması ya da açılmaması ayarlanabilir.

Pratik ve Modern Bir görünüme Sahiptir

Kapıların açılması için kullanılan kulplar son zamanlarda virüs gibi kolayca bulaşabilen hasta ediciler için mükemmel bir ortamdır. Eğer kapı kolu ile girilen bir mekana hasta bir kişinin teması olmuş ise yüzler hatta binler ile ifade edilen bir risk söz konusu olur. Radarlı kapı otomasyon sistemleri bu anlamda büyük kolaylık teşkil eder. Sıfır temas ile güvenli giriş çıkış sağlanır. Ankara fotoselli kapı kullanımında bu yüzden yoğun nüfusun göz önüne alındığı oldukça yaygın bir kullanım alanıdır.

Fiyatı Uygun Faydası Çok

Ankara fotoselli kapı kullanımında yoğun bir bölge olsa da küçük şehirlerde bile yeni yapılan yapıların çoğunda bu kapı sistemi kullanılmaktadır. Radarlı kapı otomasyon sistemleri tüm dünyada olduğu kadar ülkemizde de sıkça kullanılır, iyi bir iklimlendirme sağlar. Toz girişini önler. Radarlı kapı otomasyon sistemleri yaptırmak isteyenlerin kısa sürede siparişlerini teslim alması mümkündür.

 

fotoselli kapı, fotoselli kapı motoru, fotoselli kapı sistemleri, otomatik kapı, kapı otomatik, sensörlü kapı, otomatik kapı sistemleri, fotoselli kapı ankara, otomatik kapı sistemleri ankara, ankara kayar kapı firmaları, fotoselli cam kapı, fotoselli cam kapı ölçüleri, fotoselli kapı tek kanat, el sensörlü kapı, açılır kapanır kapı, teleskopik yana kayar fotoselli kapı, teleskopik fotoselli kapılar, fotoselli radarlı kapılar, 

Fotoselli Kapılar

İnsan sirkülasyonunun yoğun olduğu yerlerde ideal çözüm fotoselli kapılar...

Star Serisi Mekanizma

13 Oca 2021
Yeni tasarlanan star serisi fotoselli kapı alüminyum şasese yükliği 73 mm'e kadar küçültülmüştür. Bu sayede daha ergonomik bir...
Daha Fazla

Rapid Serisi Mekanizma

13 Oca 2021
Güçlendirilmiş motor ve kontrol paneli sayesinde daha ağır şartlarda yoğun kullanımlara uygun olarak tasarlanmıştır.
Daha Fazla
0