Written by poyraz

Kasisli Tuzak

Etkili Yöntem
Kasisli Tuzak giriş ve çıkışlarda hem araçların hızlarını düşürmesine yardımcı olan, hemde kolay kullanımı ile geçiş kontrolünü rahatlıkla sağlayabileceğiniz bir üründür. Ters giriş ve çıkışların istenmediği yerler için ideal çözüm olarak üretilmiştir.
Written by poyraz

Manuel Tuzak

Pratik Çözüm

White Rose Otomasyon Sistemleri dahilinde son kullanıcıların talebi dikkate alınarak üretilen Manuel Tuzaklar site,depo,servis gibi yerlerde ters yönden girişe izin vermeyecek şekilde tasarlanmıştır.

Written by poyraz

Seyyar Polis Tuzağı

Kaçış Yok
Polis Tuzağı sistemi nerede olursa olsun,olumsuz durumlara karşı manuel şekilde yola serilerek araç lastiklerini patlatan ve aracın ilerlemesini kesinlikle engelleyen ve tekrar geri toplanarak sürekli kullanılabilen taşınabilir tuzak sistemidir.
Written by poyraz

Apachi Serisi Hidrolik Tuzak

 
Çeliğin Gücü
Diğer kapanlar sadece aracın lastiklerini patlatırken, suikast kapanı, 300 mm yüksekliği ve 20 mm kalınlığında olan çelik bıçakları ile aracın alt kısmında büyük hasar açar ve aracın içeri girmesini engeller.
Written by poyraz

Yol Tuzağı Sistemleri

Yol Tuzağı Sistemleri

Kontrollü girişi sağlamak ya da yüksek güvenlik gerektiren noktalarda tedbirli davranmak için kullanılan yol tuzağı sistemleri, araçların izinsiz girişini önleyecek ve olası tehlikeleri engelleyecek ürünlerdir.

Elektrik kesintileri yaşansa dahi çalışmaya devam eden sistemlerin çoğu ters yönden geçişe izin vermeyecektir. Ters yol tuzakları, manuel tuzaklar, kasisli tuzaklar gibi farklı opsiyonel sistemler ihtiyaca göre tercih edilebilir.

Yol Tuzağı Çeşitleri Nelerdir?

Fonksiyonel teknolojinin bir parçası olan yol tuzağı sistemleri, güvenliğinizi emanet edebileceğiniz kalitede ve dayanıklılıkta üretilmektedir. Kontrolün tamamının kullanıcıda olduğu hidrolik sistemleri tercih edebilir ya da araç hızını önemsiyorsanız kasisli tuzakları kullanabilirsiniz.

Güvenliğinizi emanet ettiğiniz tuzak sistemleri ihtiyaçlara göre farklı şekillerde üretilmektedir. Endüstriyel alanda kullanılan bu tuzaklar kamu binalarında ya da AVM gibi araç trafiğinin yoğun olduğu merkezlerde de kullanılmaktadır. Kullanım alanı çeşitli olduğu için tuzaklar şu şekilde sıralandırılabilir:

Hidrolik Tuzaklar: Çeliğin gücünü yansıtan hidrolik tuzak diğer kapanlar gibi yalnızca aracın lastiklerini patlatmakla kalmaz. Çelik bıçakları 300 mm yüksekliğinde ve 20 mm kalınlığında olduğu için aracın alt bölümünde önemli ölçüce hasara neden olur ve bu da aracın girişini önler.

Polis Tuzağı: Herhangi bir durumda polisin güvenliği sağlamak için yola serdiği yol kapanları, araç lastiklerini patlattığı için aracın geçişini önleyecektir. Taşınabilir tuzak sistemlerinden biri olduğu için tekrar toplanarak kullanılır.

Manuel Tuzak: Manuel tuzaklar kullanıcıların istekleri doğrultusunda üretilen sistemlerdir. Yol kapan fiyatları da istek ve ölçülere göre değişecektir. Depo ve servis gibi yerlerde kullanılabilen tuzaklar ters geçişe izin vermez.

Kasisli Tuzak: Özellikle gelen aracın hızını kesmek için kullanılan bu yol tuzağı, kontrolün sağlanması için kullanılır.

Yol Tuzağı Sistemleri

Araçlı intihar saldırılarını önlemek için geliştirilen özel çelikler kullanılarak tasarlanan hidrolik tuzak sistemleri...

Written by poyraz

Rover Seyyar Road Blocker

Güvenlik Sizinle
Taşınabilir ürün sistemi sayesinde güvenliğinizi sağlamak istediğiniz her yere rahatlıkla götürebileceğiniz güvenlik ürünüdür. Opsiyonel güneş enerjisi ile elektriğin olmadığı yerlerde de rahatlıkla çalışabilir. Römork sistemi sayesinde aracınıza kolay bağlantı sağlayarak yanınızda götürebildiğiniz gibi lift sistemi ile zemine göre ayarlanabilmektedir.
Written by poyraz

Proof Akordiyon Road Blocker

Sağlam ve Kullanışlı
Proof Serisi Road Blocker sağlam yapısının yanı sıra kullanım alanında meydana getirdiği kolaylıklada ön plana çıkan bir güvenlik ürünüdür. Akordeon gibi kapanıp açılan yapısı sayesinde daha az yer kaplayarak özellikle derin kazıya müsait olmayan yerlerde zemin daha az kazılarak ürünün kullanımı sağlanmaktadır.
Written by poyraz

Scorpion Yüzey Montaj Road Blocker

Yaratıcı Tasarım
Zemin kazılmadan, çelik dübeller ile uygulaması oldukça basit olan Scorpion Road Blocker, sağladığı yüksek güvenlik duvarı ile oldukça güçlüdür. Hidrolik çalışma sistemi sayesinde yoğun çalışma performansına oldukça dayanıklı olmasının yanı sıra montajındaki kolaylık ile en etkin çözüm ortağınızdır.
Written by poyraz

Defender Makaslı Road Blocker

Kesintisiz Güvenlik
IWA 14 standartlarında üretilmekte olan Defender Road Blocker güçlü araç çarpmalarında bile çalışmaya devam edebilecek şekilde tasarlanmıştır. Derin kazılamayan alanlarda bile optimum güvenlikten ödün vermemekte olup sürekli çalışma performansıyla kullanıcıya güvenli geçiş kontrolü sağlamaktadır.
Written by poyraz

Armor Road Blocker

Bu Gücü Hisset
Armor Serisi Road Blocker üst düzey teknoloji desteğiyle tam donanımlı olarak üretilmiş bir üründür.Yüksek güvenliğe bağlı olarak sağlamlığı 12 tonluk 81 km hızla gelen kamyonla yapılan IWA 14 N3D çarpışma testini başarıyla geçerek kanıtlanmıştır.
1 2 3 5