Written by poyraz

Güvenlik Bariyeri

Güvenlik Bariyer Sistemleri

Kontrolsüz girişleri engellemek,  giriş çıkışların daha denetimli olmasını sağlamak için en hızlı ve etkili çözüm güvenlik bariyer sistemleridir. Güvenlik bariyeri hem can hem mal güvenliğini koruyan sistemlerden biri olduğundan özellikle yüksek güvenlik gerektiren alanlarda tercih edilir.

Terör saldırısı ve suikast gibi yüksek riskli bölgelerde araç giriş çıkışlarının denetimini sağlamak için kullanılan güvenlik bariyer sistemleri, diğer güvenlik sistemleriyle entegre edilebilir. Mantar bariyer ve suikast kapanları gibi çeşitlendirilebilecek ürünlerle kullanılan güvenlik bariyerleri hidrolik sistemlerdir.

Yüksek güvenlik standartlarına uygun olarak üretilen bariyerler farklı ölçülerde olabilir. Hidrolik yapısı, yoğun çalışma temposuna uygun olmasını sağladığı için performans anlamında kurumların sorunsuz kullanabileceği güvenlik bariyerleri, olumsuz dış etkenlerden de etkilenmez. Demir aksama sahip olan güvenlik bariyerleri güvenliği riske atmadığından modern bir koruma sağlayacaktır.

Giriş Çıkış Alanlarına Kolay ve Hızlı Çözüm

Mukavemeti yüksek olan bariyer sistemleri devlet kurumlarında, alışveriş merkezlerinde, hastanelerde, askeriyede ve benzeri alanlarda kullanılabilir. Kontrol edilebilmesi kolay olan sistemler araç trafiği sirkülasyonuna göre ayarlanabilir.

Teknolojinin hayata dokunduğu en önemli alanlardan biri olan güvenlik, bariyer sistemleri sayesinde çok daha kolay ve hızlı çözülebilmektedir. Güvenlik bariyer sistemi ile giriş çıkışlardan % 100 çalışma performansı alan kurumlar çalışanlarının da kendisini daha güvende hissetmesini sağlayarak verimi arttıracaktır. Uzun yıllar dayanıklılığı ile sorunsuz kullanılacak güvenlik bariyeri sistemleri Powerful serisi ve Steel serisi olarak da bulunabilir. Tercih tamamen kullanılacak alan ve ölçülere göre değişiklik gösterir.

Tüm teknik özellikleriyle markalara güven veren bariyer sistemleri sorunsuz bir performansla çalışmakta, dayanıklılığıyla yıllar geçse bile güvenliği sağlamaktadır. Tasarımlarıyla da mekanların estetiğini bozmayan bu sistemler istenilen ebatlarda özelleştirilebilir.

Güvenlik Bariyeri

Yüksek güvenlik standardı ve estetik yapısı sayesinde güvenliğinizi sağlarken çevrenize de estetik görünüm katar.

Written by poyraz

Powerful Serisi Hidrolik Bariyer

Yüksek Güvenlik Standardı
Komple demir aksamı sayesinde çok daha sağlam şekilde ön plana çıkan Powerful Bariyer, daha çok üst düzey güvenlik gerektiren yerlerde tercih edilmektedir. Hidrolik çalışma sistemi sayesinde yoğun çalışma ortamlarında sorunsuz performans göstermesinin yanı sıra olumsuz dış etkenlere karşıda son derece dayanıklıdır.
 
 
Written by poyraz

Steel Serisi Hidrolik Bariyer

Modern Güvenlik
Estetik yapısı sayesinde modern bir görüntü sunan Steel Bariyer komple demir aksamı ile oldukça güvenli ve sağlamdır. Steel Bariyer hidrolik çalışma sistemiyle %100 çalışma performansı sergileyerek güvenliğinizi asla riske atmaz. Demir aksamı dışarıdan gelebilecek tehlikelere karşı son derece dayanıklı yapısıyla modern bir güvenliğin tek örneğidir.
 
 
Written by poyraz

Long Zincir Bariyer

25 Metreye Tek Bariyer
Halatın gerilmesi ve yere serilmesi mantığı ile çalışır. Diğer geçiş sistemleriyle kapatılması güç olan 25 metrelik bir alanı kolayca kapatabilir. Çok kısa sürede halatı kaldırıp, indirebilmesi özelliği ile çoklu araçların park ettiği yerlerde tercih edilmektedir.
 
Written by poyraz

Presto Hızlı Bariyer

Presto Hızlı Bariyer
Presto bariyer en yeni tasarımıyla fonksiyonelliği, pratik kontrol özelliği ve bir çok faydalı özelliği bünyesinde toplar.1 sn kadar kısa olan bariyer açma süresi sayesinde otopark gibi alanlarda etkili bir kullanım imkanı sunar.
 
Written by poyraz

Pars Otomatik Bariyer

Yuvarlatılmış dış hatlarla estetik görünümü sağlanmış ve komple alüminyum gövde ile çürüme ve paslanmaya karşı korunmuştur.Mikro işlemcili kontrol paneli ile her türlü access kontrol sistemine uyumlu hale getirilmiştir.24V DC Motoru ile çalışma sürekliliği % 100’dür ve en yoğun yerlerde dahi problemsiz çözümdür.
Written by poyraz

Dynamic Otomatik Bariyer

Kontrol Sizde Olsun
Dynamic Bariyer yepyeni yapısı,kullanışlı kontrol sistemi,işlevselliği ve daha pek çok avantajı bir araya getirmektedir.Yanlış kullanım olaylarının önüne geçerek,otoparkların etkili bir şekilde kontrol altında tutulmasını sağlar.Ayrıca kol altında bariyer açıkken yeşil,kapalıyken kırmızı renkte yanan led sistemi bulunmaktadır.
 
Written by poyraz

ARM Endüstriyel Otomatik Bariyer

Endüstriyel Tasarım
Arm serisi bariyer geniş mesafeli yolların ve otoparkların güvenli ve kontrollü geçişini sağlamaktadır. Arka kısmından çelik halat ile dengelenerek daha uzun kol üretimine olanak vermektedir. PLC çalışma sistemi sayesinde her türlü access kontrol sistemlerine tam uyumlu olarak tasarlanıp, üretilmiştir.