Biletli Otopark Bariyerleri
Written by poyraz

Biletli Otopark Bariyerleri

Biletli Otopark Bariyerleri diğer adıyla çıkışta ödemeli otopark sistemidir.  Araç otoparka giriş noktasında bulunan bariyerin önüne geldiğinde solunda kalan bilet verme makinesindeki butona basarak biletini alır, bariyer açılır ve müşteri içeri girişi sağlanır. Araç çıkış yapacağı zaman çıkış noktasına gelir kapalı olan bariyerin önünde durur. Güvenlik kulübesinde görevli olan kişiye biletini verir. Görevli bileti barkod okuyucu ile okutur. Sistem bilgisayarındaki yazılımla müşterinin ödeyeceği ücret çıkar. Görevli ödemeyi alır ve ödeme alındı butonuna basarak çıkış bariyerini otomatik olarak açar ve müşteri çıkışı sağlanır.

 

 kapı otomatik, biletli otopark bariyerleri, otopark bariyerleri, otoprk bariyer, otomatik bariyer, kollu bariyer, kollu bariyer sistemleri, kollu bariyer sistemleri ankara, demir bariyer, bariyerler, bariyer sistemi ankara, otopark bariyerleri, ankara, kumandalı bariyer, bariyer ankara, katlanır bariyer, otomatik kapı, otomatik kapı sistemleri
Akordiyon Bariyerler
Written by poyraz

Akordiyon Bariyerler

Akordiyon Bariyer birbirine eklenebilen kilitli modüllerden oluşur. Sabit veya hareketli kullanıma uygundur. Kaliteli tekerlekleri sayesinde rahat açılır rahat kapanır, takılmadan hareket eder. Akordiyon Bariyerin ağırlığı 20kg olup kolay taşınabilir. Akordiyon Bariyerler genellikle miting alanlarında, konser ve etkinlik alanlarında kolay kurulum olduğundan ve kolay taşınabilir olduğundan kullanılır. Akordiyon Bariyer uygun fiyatlardadır. 

 

 

akardiyon bariyer, alüminyum güvenlik bariyeri, katlanabilir bariyer, plastik akordiyon bariyer, akordiyon bariyer, akordiyon bariyer fiyatları, otomatik akordiyon bariyer, akordiyon bariyer firmaları, motorlu akordiyon bariyer, şerit bariyer, otomatik bariyer, demir bariyer, bariyerler, bariyer sistemleri, bariyer sistemleri ankara, bariyer sistemi ankara, kumandalı bariyer, bariyer ankara, katlanır bariyer 
Kollu Bariyer Sistemi
Written by poyraz

Kollu Bariyer Sistemi

kollu bariyer sistemi ankara

MEKANİK KOLLU PARK YERİ BARİYER SİSTEMLERİ

Kollu bariyer sistemleri Apartman, Site ve tesis girişleri için kullanıma uygun olarak geliştirilen kollu bariyerler 220 Volt ile çalışmakta olup, Kontrollu geçişleri sağlamaktadır. Hızlı giriş çıkış yapılan araç giriş yoğunluğu olan yerler için uygundur.

Yapıları 220 Volt AC Motorlu ve 24 Volt DC motorlu modelleri mevcuttur. İtalyan malı ithal bariyerlerin pazarlama ve montajı yapılmaktadır. Bariyer sistemleri modeline göre 3 saniye ile 10 saniye arasında açılma özelliği mevcuttur. Bariyer sistemleri Uzaktan kumanda buton, kartlı geçiş sistemleri ile uyumlu çalışacak elektronik kontrol ünitelerine sahiptir.

Bariyer sistemleri emniyetle geçişi sağlamak herhangi bir kazaya sebebiyet vermemesi için optik emniyet fotoselleri ile birlikte kullanılmaktadır. Bariyer sistemleri ayarlanan süre sonunda otomatik olarak kapanma özelliğine sahiptir. Kapanma sırasında kol altına araç girmesi halinde durarak geri açılır.

Bazı modellerde bu özelliğe ilave olarak kol her hangi bir temasla karşılaşırsa zorlanmayı algılayarak kol hareketini geri alır. Bu model bariyer sistemlerinde kol oturma çatalına 10 – 15 cm kala yavaşlayarak çatala sessiz ve yavaş olarak oturur. Bu özellik elektrik kesilmesi veya arıza durumunda serbest bırakma anahtarının kolayca açılmasını temin eder.

 

kollu bariyer, kollu bariyer sistemi, kollu bariyer sistemleri, kollu bariyer sistemleri ankara, otopark bariyer, otomatik bariyer, kollu bariyer ankara, bariyerler, bariyer sistemleri, bariyer sistemleri ankara, otopark bariyer ankara, otopark bariyer sistemleri ankara, kumandalı bariyer, sensörlü bariyer, motorlu bariyer, bariyer ankara, kollu bariyer ankara, 

Bariyerler

Otopark sistemlerinde ihtiyaçlarınıza cevap verecek bariyer çözümleri...