Written by poyraz

PSS3 Seyyar Sökülebilir Mantar Bariyer

Seyyar Mantar Bariyer
Kolay montaj yapılmasıyla öne çıkan bu ürünün montaj gibi kullanımıda pratiktir. Çok fazla kazı harfiyat işi çıkarmayan seyyar mantar bariyerler son zamanlarda çok tercih edilen bir üründür.
Written by poyraz

Safe Sabit Mantar Bariyer

Yaya sirkülasyonunun yoğun olduğu yerlerde bulunan plaza, alışveriş merkezleri vb. mekanların güvenliğini sağlamak için o mekanların etrafına uygulanan ve zemine sabitlenen hareketsiz mantarlardır. Uygulama sırasında zemin derinliğinin daha az kazılarak montajlanması sayesinde yer altı hasarlarınında önüne geçilmektedir.

Written by poyraz

SBM3 Sabit Mantar Bariyer

BM3 Mantar Bariyer
Dayanıklılığı İngilitere’de Yapılan IWA 14 Çarpışma Testiyle Kanıtlanmış Sabit Mantar Bariyer
Written by poyraz

S1 Sabit Mantar Bariyer

S1 Sabit Mantar Bariyer
500 x80 x4mm Sabit Mantar
Written by poyraz

SBL 1 Sabit Mantar Bariyer

Şehrinizdeki Koruyucu
Safe Serisi gibi yaya sirkülasyonunun yoğun olduğu yerlerde bulunan plaza,alışveriş merkezleri vb.mekanların güvenliğini sağlamak için o mekanların etrafına uygulanan ve zemine sabitlenen hareketsiz mantarlardır.
Written by poyraz

S3 Sabit Mantar Bariyer

S3 Sabit Mantar Bariyer
500 x220 x4mm Sabit Mantar
Written by poyraz

PSS4 Seyyar Sökülebilir Mantar Bariyer

600 x220 x4mm PSS4-PSY4 Seyyar Sökülebilir Mantar

Written by poyraz

S1 Manuel Mantar Bariyer

Manuel Mantar Bariyer
Kişisel parklarda pratik kullanımı ve estetik tasarımı ile kolay çözüm üreten manuel mantar bariyer kaliteli malzemeler kullanılarak 2 yıl garanti ile  sunulmaktadır.
 
Written by poyraz

Panzer Serisi Mantar Bariyer

Güvenlikteki Güç
Panzer Serisi Paslanmaz Ledli Mantar Bariyerler diğerleri gibi yüksek güvenlik gerektiren yerlerde sağlam ve uzun ömürlü hidrolik sistemi, paslanmaz çelik gövdesiyle güvenliği en üst seviyede tutmak için tasarlanmıştır. Uygulandığı ortama uyum sağlayarak hem güvenliği hem de konforu kullanıcıya bir arada sunmaktadır.
 
 
Written by poyraz

Tank PS Serisi Mantar Bariyer

Profesyonel Güvenlik
Yüksek güvenlik gerektiren yerlerde paslanmaz ve dayanıklı yapısıyla hidrolik sistem teknolojisi ile kullanılmaktadır.Tank PS Serisi Mantar Bariyer uzun süre yoğun kullanımlarda son derece dayanıklı olup araçlı suikast girişimlerinde kusursuz güvenlik performansıyla ön plana çıkmaktadır.
 
 
1 2 3