Written by poyraz

Nice Kumanda Servisi

Poyraz Yapı Otomasyon Nice ve Bft Kumanda evlerin veya işyerlerin otopark ve bahçe girişlerinde sensörlü kapı sistemlerinde en çok kullanılan kumandalardır. Poyraz Yapı Ankara’da nice ve bft kumanda servisi olarak yetkili bayisidir. Size Hızlı ve güvenilir hizmet vermek ve memnuniyetinizle büyümekteyiz. Nice kumanda servis tüm hizmetlerimizde size uygun fiyatlarda hizmet sunmaktayız. Ürünlerimiz garanti kapsamı altındadır.

 

 

Written by poyraz

Nice kumanda Ankara Bayi

Kaliteli Ve Hesaplı Garaj Kapıları

Garaj kapılarının kalitesi her daim çok iyi olmalıdır. Çünkü araçların korunmasını sağlamak adına alınabilecek en önemli önlemlerden bir tanesidir. Garajların tabi ki sadece kapalı alan olması yeteli değildir. Dış kapının da her daim sağlam yapılı olması gereklidir. Nice kumanda Ankara bayi garaj kapısı satışı yapmaktadır.

Satışa sunulan her ürün gibi garaj kapıları da gerekli testlerden geçmektedir. Testlerin ardında onay alır ise de satışa sunulmasına karar kılınır. Bu yüzden de her daim güvenlik sorunları en iyi şekilde gizlenir. Bu durumların en iyi şekilde önlenmesi adına da her daim kalite kontrol testlerine tabi tutulur. Kısacası garaj kapısı tedarikçisi hizmeti her daim tüm güvenlik görevlerini terine getirir.

Garaj Kapısının Avantajları

Garaj kapıları yüksek kalitede üretildiğinden dolayı her daim müşteriler memnun kalmaktadır. Öncelikle verilen hizmetin ilki olarak garaj kapısında hiçbir boşluk kalmayacak şekilde planlanmaktadır. Nice kumanda Ankara bayi garajın ölçülerini tamı tamına almaktadır. Bu sayede garaj kapısı tam olarak yerleştirilmektedir. Tam olarak yerleştirildiğinden dolayı da dışarından zorla açılmaların her türlü önüne geçilmektedir.

Hırsızlık olaylarının garaj kapısında etkisi çok büyüktür. Garaj kapıları dayanıklı olarak üretildiğinden dışarıdan gelen herhangi bir etki ile açılmıyor. Tüm bu hususlar göz önünde bulundurulduğunda nice kumanda Ankara bayi en iyisi olarak gözüküyor. Çünkü piyasada bu hizmeti veren oldukça fazla sayıda firma var. Fakat bunların çoğu işini en iyi şekilde yapmıyor. Bu yüzden de garaj kapısı tedarikçisi hizmetini veren en iyi ve kaliteli firma şüphesiz poyraz yapı otomasyondur.

Bunlar sadece firma yetkililerinin cümleleri de değil. Oradan biz hizmet satın alan tüm müşteriler garaj kapılarının kalitesinden çok memnun olduklarını her daim dile getiriyorlar. Bir konuda daha da çok memnun olduklarını söylüyorlar. O da garaj kapılarının fiyatları.

Garaj Kapısı Fiyatları

Müşteriler garaj kapısı kalitesini merak ettiği kadar kapıların fiyatlarını da merak etmektedirler. Doğal olarak herkes uygun bir fiyata çok kaliteli kapılar aramaktadır. Poyraz yapı otomasyon garaj kapısı tedarikçisi olarak bu konuda çok hesaplıdır. Profesyonel bir çalışma ekibine sahip olduklarından dolayı piyasadaki her türlü parça ve küçük gereçlere hakimdir. Bu gereçlerin tamamının kaliteli ve en uygun fiyatlı olanlarını toplayıp bir garaj kapısı haline getirirler. Bu sayede müşteriler ödediği fiyatın tam anlamı ile en iyi performansını satın almış olurlar. Bundan sonra da bu şekilde kaliteli hizmet ve uygun fiyatlar devam edecektir.

Written by poyraz

Nice Ankara Servis

Uygun Fiyatlı Nice Kumanda Modelleri

Günümüzde teknolojik gelişmelerden güvenlik sektörü de payını almıştır. Örneğin bir garaj kapısı artık manuel olarak değil de kumanda ile uzaktan yönetilebilir. Tabi ki de bu durum bu kadar küçük bir olay ile sınırlı değildir. Her daim hırsızlık ya da haneye tecavüz gibi olayların önlenmesinde büyük payı vardır. Bu yüzden de bu alanda hizmet veren pek çok urum ve firma bulunmaktadır. Firmalar hali hazırda zaten çok fazla sayıda olmasına rağmen hala da pek çok sayıda açılmaktadır. Her ne kadar sayıları fazla olsa da pek çoğu işini hakkı ile yapamamaktadır. Poyraz yapı Nice Ankara servis olarak nice kumanda dahil pek çok hizmeti en iyi şekilde sunmaktadır.

Otomatik Uzaktan Kumandalı Sistemler

Uzaktan kumanda çok pratik bir o kadar da güvenli bir cihazdır. Sadece evlerde bulunan televizyonlarda değil yaşamın her alanında çok pratiktir. Bu yüzden garaj kapısı gibi alanlarda da uzaktan kumanda üretimi burada yapılmaktadır. Garaj kapılarında oluşturulan estetik bir görüntü ortaya çıkar. Bu da dışı harika bir görüntü oluşturan şık tasarımlı bir kapı anlamına gelmektedir. Ayrıca nice uzaktan kumanda modelleri de farklılık göstermektedir. Farklı modelleri ve işlevleri olmasına rağmen hepsinin tek bir ortak özelliği vardır. Hepsi pratik bir amaca hizmet etmektedir. Ayrıca uzaktan kumanda modelleri ömürlük olabilmektedir. Yani çok kaliteli malzemeler kullanılarak üretiliyor. Bu yüzden de kullanıcı hatası olmadığı sürece gayet de uzun yıllar boyunca kullanılabilir.

İşlevsel Ve Pratik Uzaktan Kumanda

Tabi ki de şık tasarımı olsa da işlevselliği daha da önemlidir. Diğer Nice kumanda üreticilerinde farklı olarak çok daha işlevseldir. Tabi ki de farklı garaj kapısı ürünleri gibi her bit uzaktan kumanda gerektiren cihaz da farklı modellere sahiptir. Yani Nice uzaktan kumanda modelleri çok farklı teknolojik cihaz ile uyumlu olarak çalışabilmektedir. Ayrıca bu modellerin tamamı uzun ömürlü olsa da bazen servis gerektirebilir. Bu yüzden de Nice Ankara servis her daim hizmet vermektedir. Garanti koşulları ve süresi altında olan her marka ve model her daim ücretsiz olarak tamir edilmektedir. Bu şekilde garanti de vermekte olan poyraz yapı otomasyon her daim müşterilerine güven vermektedir.

Uzaktan Kumandalı Teknoloji Fiyatları

Genel anlamda pek çok sayıda olan Nice kumanda firmaları farklı fiyatlar verebilmektedir. Fakat Nice Ankara servis diğerlerinde çok farklıdır. Nice uzaktan kumanda modelleri bakımından ve daha pek çok ürününden oldukça hesaplı bir fiyat talep etmektedir.

Written by poyraz

Nice Kumanda Ankara

Garaj Kapısı Kumandası

Firmaların kullandığı giriş sistemleri ve evlerde kullanılan garaj sistemlerinde kalite çok önemlidir. Poyraz Yapı Otomasyon sizler için birçok sistemde hizmet vermektedir. En uygun fiyatlar ile en kaliteli ürünleri satın alabilirsiniz. Site üzerinden de ulaşabileceğiniz kullanma talimatları ile her an yardım alabilirsiniz. Her durum için uygun farklı sistemler mevcuttur. Her konu için Nice kumanda Ankara yetkili bayi ile iletişime geçebilirsiniz.

Garaj Kapısı

Her konuda Nice servis sizlerin yanındadır. Araçlar sokaklara ve caddelere park edildiğinde birçok etmene maruz kalmaktadır. Toz, kir ya da oluşabilecek kazalar gibi aracınızı yıpratacak durumlar mevcuttur. Bu sebeple aracınız için en güvenilir yer garajdır. Garajınızın kendinize ait olması da bir diğer imkandır. Dışarıdan gelebilecek herhangi bir zararı önlemek için garaj kapıları büyük önem taşımaktadır. Poyraz Yapı Otomasyon araçlarınız için en güvenilir sistemleri kullanmaktadır. Bu konuda garaj kapısı kumandası çok önemlidir.

Garaj Kapısında Sistem

Garaj kapılarınızda sizler için en pratik sistemler kullanılmaktadır. Bunun için garaj kapısı kumandası ile giriş ve çıkışlarınızda aracınızdan inmenize gerek kalmamaktadır. En pratik şekilde hazırlanan sistemlerde güvenlik ve kolay kullanım birinci sırada tutulmaktadır. Poyraz Yapı Otomasyon kullandığı kaliteli malzemeler ile uzun ömürlülüğün garantisini vermektedir. Ayrıca yaşayacağınız sorunlara destek olunmaktadır. Her konu için Nice kumanda Ankara yetkili bayi ile iletişime geçebilirsiniz.

Garaj Kapısı Avantajları

Her konuda nice servis sizlerin yanındadır. Garaj kapıları büyük avantajlar sunmaktadırlar. Yalnızca dışarıdaki kişilerden değil doğal olaylardan da aracınızı korumaktadırlar. Ancak sistemin işe yaraması için kullanılan sistemin kalitesi çok önemlidir. Bu konuda bilgili, uzman ve profesyonel kişiler tarafından yapılmalıdırlar. Aksi takdirde zarar verilmesi ve bozulması çok kolay olacaktır. Uzun ömürlü ve kullanışlı seçimler yapmanız sizi uzun yıllar rahat ettirecektir. Aracınız siz uyurken dahi güvende kalacaktır. Her konu için Nice kumanda Ankara yetkili bayi ile iletişime geçebilirsiniz.

Garaj Kapısı Kumandası

Her konuda nice servis sizlerin yanındadır. Garaj sistemlerinde kumandanın kalitesi çok önemlidir. Sizlere sürekli sorun çıkaracak nitelikteki ürünler ile zor durumda kalabilirsiniz. Bu tür ürünlere sizlere vakit kaybı yaşatacaktır. Ayrıca sürekli yenilenmesi gereken kumandalar ile masrafınız artacaktır. Bu nedenle mutlaka kalitesine güvendiğiniz firmalar ile anlaşmanız gerekmektedir. Her park ediş ve garajdan çıkışta aracınızdan inmenize gerek kalmadan güvenliğinizi sağlayabilirsiniz. Bu konuda garaj kapısı kumandası çok önemlidir.

Poyraz Yapı Otomasyon ile her tür sistem için anlaşma yapabilirsiniz. Sizler uzun ömürlü garantiler sunan Poyraz Yapı Otomasyon için kalite her zaman birinci sıradadır.

 

Written by poyraz

Garaj Kapısı Ankara

Otomatik Garaj Kapısı Sistemleri

Arabalarımız bizler için çok değerlidir. Bu değeri onlara vermek adına onları iyi korumaya çalışıyoruz. Bunu sağlamamızda ise bize en yardımcı olan alanlar garajlarımız. Garajlarımız sayesinde araçlarımızı dış dünyanın tehlikelerinden rahatlıkla koruyabiliyoruz. Garajlarımızın ise en önemli kısmı kapılar oluşturuyor. Poyraz Yapı Otomasyon olarak garaj kapısı hizmetlerimizi Ankara’da vermekteyiz. Verdiğimiz hizmetler sayesinde artık garaj kapısı Ankara ilinde bizlerden sorulmaktadır. Verdiğimiz kaliteli otomatik garaj kapısı Ankara hizmetinin yanında garaj kapısı Ankara fiyat yelpazemiz ile müşterilerimizi mutlu etmeye devam etmekteyiz.

Garaj Kapısında Uzmanlarla Çalışmanın Avantajları

Bizler garaj kapısı Ankara hizmetlerimizi uzman ekiplerimiz aracılığıyla sunmaktayız. Bu durum otomatik garaj kapısı Ankara hizmetimizin en yüksek kalitede müşterilerimizle buluşmasını sağlamaktadır. Uzman gözüyle bakıldığında, garaj kapısı Ankara hizmetinde yerine getirilmesi gereken önemli hususlar meydana çıkmaktadır. Garaj kapılarında hiçbir boşluk kalmaması, kötü niyetli kişilere en ufak bir fırsat dahi sunmaması ve kapının yerine doğru ve tam yerleştirilmesi gibi hususlar bunlara örnek olarak verilebilir. Tüm bu önemli noktalar müşterilerimizin garajlarında dikkat edilmekte ve en yüksek verimle otomatik garaj kapısı Ankara hizmetini sunmamızı sağlamaktadır.

Garaj Kapısı Fiyatları

Müşterilerin doğal olarak en çok ilgilendiği konuların biri de garaj kapısı Ankara fiyat seviyeleridir. Profesyonel ekibimiz piyasadaki tüm ürünlere hakimdir. Gerekli değerlendirmelerin hepsini yapmaktadır. Bu durumda sizin garajınız için en uygun kapı inşa edilebilir hale gelir. Bu sayede garaj kapısı Ankara fiyat seçenekleri arasından sizler için en uygun ürünü elde edersiniz. Fiyat performans olarak alacağınız maksimum verim sizlerin en kaliteli ürüne cebinizi koruyarak ulaşabilmenizi sağlamaktadır. Bu sayede güvende ve ekonominizi sarsmadan garajınızın keyfini çıkarabileceksiniz.

Otomatik Garaj Kapısı Avantajları

Otomatik garaj kapıları çeşitli avantajları sunmaktadır. Bunların başında sağlam güvenlik sistemi gelmektedir. Bu kapılar dışarıda sadece kötü niyetli kişileri değil, arabanıza ve eşyalarınıza zarar verebilecek hava akımı ve benzeri hava koşullarını da tutar. Bu durumda garajınızın içerisini güvenle kullanabilirsiniz. Diğer yandan, vermiş olduğumuz hizmetle garaj kapılarının kaliteli, konforlu ve hızlı şekilde açılmasını sağlamaktayız. Bu durum da garaj kapısının kullanımını çok rahat bir hale getirmektedir.

Garaj kapısı Ankara

Hava koşulları, toprak, toz gibi etmenler araçlara zarar vermektedir. Araçlar zarar aldıkça fiyatları düşer ve zaman içerisinde kötü bir görünüme neden olur. Araç sahipleri bu durumun önüne geçebilmek için garaj yaptırmayı uygun bulabilirler. İnsan nüfusunun fazla olması ve iklim yapısından dolay garaj kapısı Ankara ilimizde oldukça yaygın olarak talep edilen bir ihtiyaçtır.

Aracınıza kıymet veriyor olabilirsiniz ama şunu da göz önünde bulundurmalısınız. Yapılan garaj kapısı mutlaka güvenli olmalıdır. Güvenlik konusunda kastettiğim ne? Bunu biraz açalım.

Özellikle çocuklu ailelerde maalesef garaj ile alakalı kazalar oluşabilmektedir. Araya sıkışmalar, parmak sıkışmaları, kapıya takılmalar gibi durumlar olmaktadır. Bu durumların oluşturacağı zorluklardan önlem alarak kurtulmak mümkündür.  Bunlardan en önemlisi garaj kapınızın son teknoloji ürün olması ve gerekli güvenlik altyapısını içinde barındırmasıdır.

Diğer bir güvenlik konusu ise hırsızlık ve içer girebilecek yabani hayvanlardır. Şehir merkezlerinde pek yabani hayvan olmasa da köyde veya ilçelerde yabani hayvanları bulmak mümkündür. Yabani hayvanlar, davranışlarıyla beraber araçlara zarar verebilir. Eğer kırsal bir kesimde oturuyorsanız garaj kapısı ihtiyacınız mutlaka olacaktır. Şehir merkezlerinde ise hırsızlıklar sebebiyle aracı sokakta bırakmak kötü sonuçlar doğurabilmektedir. Bunun önüne yine yüksek güvenlikle ve dayanıklı bir garaj kapısıyla geçmeniz mümkündür.

Bütün bu koşullara bakıldığında garaj kapısı Ankara için bir ihtiyaç gibi durmaktadır. Peki bu garaj kapıları nerede kullanılabilir?

 Müstakil evler, alışveriş merkezleri, apartmanların kapalı garajları gibi birçok alanda kullanımı mümkündür. Kısaca güvenlik gerektirecek ve içerisinde araç bulunduracak her alanda kullanılır. Kırsal kesinlerde ve yazlıklarda ise mutlaka kullanmanızı tavsiye ederiz. Kameralı güvenlik sistemlerinin bu noktalarda pek gelişmemiş olması sebebiyle en çok hırsızlık vakası bu noktalarda gerçekleşmektedir. Sadece araç korumakla kalmayan bu kapılar sayesinde garajınıza farklı tip eşyalarda depolayabilirsiniz. Böylece garajınız, evinizdeki kalabalığı depo edebileceğiniz bir kiler görevi de görmüş olur.

Garaj kapısı modelleri

Farklı özelliklere sahip, farklı tasarımlar ve renklerle geniş ürün yelpazemiz sizlere uygun bir garaj kapısı sunmaktadır. Manuel ya da otomatik garaj kapıları vardır. Garaj kapısı evimin dış görünüşünü bozar mı diye düşünüyor olabilirsiniz. Bu konuda sizlere tasarım ekibi yardımcı olacaktır.

Ürünlerimiz sayesinde istediğiniz model ve istediğiniz özellik çerçevesinde uygun fiyatla sunulacaktır. Sunduğumuz kaliteli hizmet sayesinde garaj kapısı Ankara denildiği zaman öncü firma olmaktan gurur duyuyoruz. Tecrübeli ekibimiz ve uzman tasarım kasarım kadromuzla sizlerin hizmetinizdeyiz.

SEKSİYONEL TİP GARAJ KAPISI 

Garaj kapıları için geliştirilmiş olup bir garaj kapısından beklenen bütün fonksiyonlara sahip tavana açılarak kullanılan alanda yer kaplamayan yapıdadır. 50 ve 60 cm.lik panellerrin üst üste konularak istenilen yükseklik elde edilir. Genişlik yapının ihtiyacına göre yapılmaktadır.

Paneller 0.50 mm kalınlıkta her iki tarafı ağaç damarı deseninde yüzeye sahip paslanmaz saçlar arasına enjekte edilen Atmosfere zararsız poliüretan köpükten yapılmaktadır. Panel kalınlığı 40 mm olup çok iyi ısı izolasyonu sağlamaktadır. Panellerin menteşe ve motor bağlantılarının isabet ettiği noktalara ayrıca 3 mm saç takviyeleri mevcuttur. Paneller İtalyan Menşeyli olup uzun boylar halinde ithal edilip ihtiyaca göre kesilerek kapı haline getirilmektedir. Garaj kapısı her iki tarafında bulunan 50 mm lik ray sistemi üzerinde hareket eder.

Hareketini menteşeler üzerine tesbit edilmiş on adet bilyalı tekerlekler üzerinde yaptığından yıllarca sorunsuz kullanılacak yapıdadır. Kapı Torsion Yay sistemi ile ağırlığı dengelenmiş olup Büyüklüğüne bağlı olmaksızın her insanın elle kolayca açılabilmektedir. Garaj kapıları genelde Bu iş için imal edilmiş motorlar tarafından hareket ettirilmektedir.

Garaj kapısı motorları elektronik kontrol ünitesi sayesinde kapı altında olan engellerde geri açılma ve optik emniyet fotoselleri ile kapı altında engel veya araç beklemesi durumunda kapanmama özelliğine sahiptir. Garaj kapısı motorları 220 volt 50 Hz. Elektrikle çalışmakta olup uzaktan kumanda buton ve kartlı giriş sistemleri ile kullanılmaktadır.

garaj kapısı ankaragaraj kapısı ankara fiyatgaraj kapıları ankaraotomatik garaj kapısı ankaragaraj kapısı tamiri ankara, garaj kapısı motoru ankara, seksiyonel garaj kapısı ankara, garaj kapısı kumandası ankara, otomatik garaj kapısı ankara fiyat, bft garaj kapısı ankara, demir garaj kapısı fiyatları, garaj kapısı modelleri fiyatları, garaj kapısı kumandası, manuel garaj kapısı, otomatik garaj kapısı, otomatik garaj kapısı ankara, otomatik garaj kapısı ankara fiyat, seksiyonel garaj kapısı ankara, otomatik kapı, kapı otomatik, otomatik garaj kapısı, otomatik kapı sistemleri, garaj kapısı modelleri, garaj kapısı
0
Akordiyon Bariyerler
Written by poyraz

Akordiyon Bariyerler

Akordiyon Bariyer birbirine eklenebilen kilitli modüllerden oluşur. Sabit veya hareketli kullanıma uygundur. Kaliteli tekerlekleri sayesinde rahat açılır rahat kapanır, takılmadan hareket eder. Akordiyon Bariyerin ağırlığı 20kg olup kolay taşınabilir. Akordiyon Bariyerler genellikle miting alanlarında, konser ve etkinlik alanlarında kolay kurulum olduğundan ve kolay taşınabilir olduğundan kullanılır. Akordiyon Bariyer uygun fiyatlardadır. 

 

 

akardiyon bariyer, alüminyum güvenlik bariyeri, katlanabilir bariyer, plastik akordiyon bariyer, akordiyon bariyer, akordiyon bariyer fiyatları, otomatik akordiyon bariyer, akordiyon bariyer firmaları, motorlu akordiyon bariyer, şerit bariyer, otomatik bariyer, demir bariyer, bariyerler, bariyer sistemleri, bariyer sistemleri ankara, bariyer sistemi ankara, kumandalı bariyer, bariyer ankara, katlanır bariyer 
Written by poyraz

Yana Kayar Kapı Sistemleri

YANA KAYAR KAPI SİSTEMİ

Yana Kayar bahçe kapıları çok yaygın olarak tercih edilen kapı türüdür. Bahçeli evler çiftlikler Site girişleri endüstriyel tesislerde başarı ile kullanılmaktadır. Genel olarak yerde kapının rahatlıkla yürüyeceği ray üzerinde hareket etmektedir. İsteğe bağlı olarak havadan giden modelleri imal edilmektedir. Kayar kapılar Ağırlıklarına bağlı olarak seçilen motorlar ile kullanılmakta olup Bu motorlar yana kayar bir kapıdan beklenen bütün emniyet ve konforu sağlayacak fonksiyonlara sahiptir.

Kapı motorları 220 volt 50 Hz. Şebeke cereyanı ile çalışabildiği gibi 380 Volt 50 Hz. sanayi elektriği ve Akülü DC modelleri bulunmaktadır. Yana kayar kapılar en yaygın kullanım şekli uzaktan kumanda olup buton kontrol kartlı geçiş sistemleri ile kullanılacak eletronik kontrol kartına sahiptir. Bu kontrol kartı kapının hareketlerini düzenlemektedir.

Kapı kullanım sırasında geçiş aralığını sürekli kontrol ederek kullanım esnasında asla kapanmaz. Kapının geçiş emniyetini optik emniyet fotoselleri sağlamaktadır. Motor kontrol ünitesi Emniyet fotosellerinden doğru referans almadığı takdirde açılma ve kapanma yönünde hiçbir zaman harekete başlamaz. Firmamız istenilen her modelde yana kayar kapı imalat ve montajını yapacak kalifiye personele sahiptir.

Otomatik Kapı Sistemleri

Yaşam alanlarımız uzun zamanlarımızı geçirdiğimiz alanlardır. Dolayısıyla güvenlikleri çok önemlidir. Yaşam alanlarımızda bizleri güvende tutan etmenlerin başında kapılarımız gelmektedir. Kapılarımızın kalitesi, güvenliğimizin seviyesi ve yaşam alanımızın konforunu belirleyen kalemlerin başında gelmektedir. Poyraz Yapı Otomasyon olarak sizler için en kaliteli yana kayar kapı sistemleri üretiyor ve uzman ekibimizle montajını gerçekleştiriyoruz. Sizlere ise yana kayar kapı sistemleri konforunu yaşamak kalıyor.

Otomatik Kapı Sistemi Nedir?

Kapılarımız yaşam alanlarına giriş çıkış yapmamızı kontrol eden en önemli alandır. Kapılarımızı güvenlik açısından sürekli olarak kapalı tutmak isteriz. Ancak evimize giriş çıkışlarımızda özellikle araba da kullanıyorsak bu işlem biraz can sıkıcı ve zaman kaybı yaratıyor olabilir. Otomatik kapı sistemleri kapınızın kumanda yardımıyla otomatik olarak açılmasını sağlamaktadır. Bu sayede arabanızdan inmeden kapınızı kolaylıkla açabilirsiniz. Diğer yandan bu kapılar, sağlam yapılarıyla sizleri güven içerisine korumaktadır. Tüm bu avantajlara yana kayar kapı sistemleri ile ulaşabilirsiniz.

Otomatik Kapı Sistemleri Fiyatları

Müşterilerimizin merak ettiği konuların biri de otomatik yana kayar kapı sistemleri fiyatları olmaktadır. Bu kapıların içerisinde bulunan motorlar da bft otomatik kapı motoru fiyatları kapsamın araştırılmaktadır.

Uzman ekiplerimiz otomatik yana kayar kapı sistemleri fiyatları ve bft otomatik kapı motoru fiyatları konusunda piyasaya hakimdir. İhtiyaçlarınız doğrultusunda yaşam alanlarınızın gereksinimlerini değerlendirerek sizler için en uygun fiyatlara ulaşmaktadır.

Bu avantaj ekonomik olarak en yüksek verimi almanızı sağlamaktadır. Dolayısıyla uzmanlarımız aracılığıyla otomatik yana kayar kapı sistemleri fiyatları ve bft otomatik kapı motoru fiyatları alanında en verimli fiyatlara rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Otomatik Kapı sistemlerinin Avantajları

Otomatik kapı sistemleri çeşitli avantajları sizlere sunmaktadır. Bu avantajların başında güvenlik ve zaman gelmektedir. Yüksek güvenlik seviyesi sunan kayar kapı sistemleri sizlerin yaşam alanlarınızda iç rahatlığıyla yaşamanızı sağlar. Kötü niyetli kişilerin içeri girmesinin önünü keser, sizleri korur. Kayar kapı sistemlerinin hızla otomatik olarak açılıp kapanması da sizlere önemli zaman kazancı sağlamaktadır. Bu sayede hayatınızda kendinize ayırabileceğiniz çok daha fazla zamanınız olur. Çok daha yüksek doyuma sahip, çok daha kaliteli zaman içeren keyifli bir hayat geçirmiş durumda olursunuz.

 

yana kayar kapı, otomatik kapı sistemleri, otomatik kapı, garaj kapısı, otomatik kapı sistemleri, otomatik garaj kapısı, kapı otomatik, sensörlü kapı, otomatik kapı ankara, ankara otomatik kapı, raylı kapı sistemleri, garaj kapısı modelleri, otomatik kapı motoru, otomatik kapı ankara, otomatik kapı sistemleri ankara, fotoselli kapı, ankara kayar kapı firmaları, kayar kapı, kayar kapı ankara, otomatik kapı, otomatik kapı ankara, otomatik kapı motoru
Ankara Fotoselli Kapı
Written by poyraz

Ankara Fotoselli Kapı

Otomatik Fotoselli Kapıların Sahip Olduğu Özellikler

Otomatik fotoselli kapılar iç ve dış mekanlar arasındaki ısı dengesini korumak ve güvenliği sağlamak adına kullanılmaktadır. Otomatik fotoselli kapıları diğer geçiş sistemleri ile birlikte kullanabilmek mümkündür.

Fotoselli Kapı Sistemleri

Üst seviyede bir güvenlik önlemi almanıza imkan tanıyan Ankara fotoselli kapı modelleri, üstün özellikleri ile bir çok farklı alanda kullanılmaktadır. Gereksiz yere açılış ve kapanış olmasının önüne geçen fotoselli kapı sistemleri, bu yönü ile ısı kaybının da önüne geçmektedir.

Genellikle saydam cam kullanılarak tasarlanmakta olan Ankara fotoselli kapı sistemleri, ortama ferahlık kazandırmaktadır. Kaliteli malzeme ve kaliteli işçilik ile üretilmiş olan fotoselli kapı sistemleri, dış darbelere karşı üstün bir dayanıklılık göstermektedir. Her mekana uyum sağlayacak modelleri ile dikkat çeken fotoselli kapı sistemleri, şık ve modern tasarımı ile alanlara estetik bir duruş kazandırmaktadır.

Ankara fotoselli kapı fiyatları sahip olduğu özelliğe ve kullanılan malzemelere göre değişiklik göstermektedir.

Otomatik Fotoselli Kapıların Özellikleri

Özellikle giriş ve çıkışların yoğunlukta olduğu alanlarda Ostim otomatik kapı sistemleri son derece önemli yere sahiptir. Giriş ve çıkışların daha seri ve rahat yapılmasını sağlayan otomatik fotoselli kapılar, fazladan zaman kazanma olanğı tanımaktadır.

Ostim otomatik kapı sistemlerinin açık kalma zamanlarını kendi tercihinize göre ayarlama şansına sahipsiniz. Her mevsim kullanıma uygun olan fotoselli kapı sistemleri, kış aylarında enerji tasarrufu sağlayarak daha az para ödemenizi sağlamaktadır.

Ostim otomatik kapı sistemleri tercihe göre tek ya da çift kanat olarak kullanılabilmektedir. Otomatik fotoselli kapı sistemleri hem konforlu kullanımı hem de iş yerlerine katmış olduğu prestij ile daima önemli bir yere sahip olmuştur.

Fotoselli Kapıların Avantajları

Mekanlarda tercih edilmekte otomatik fotoselli kapı sistemleri bir çok avantaj sağlamaktadır. Fotoselli kapı sistemlerinin avantajlarını şöyle sıralamak mümkün;

 – Otomatik fotoselli kapı sistemleri her mekan için kullanılabilmektedir.

 – En yüksek teknolojiler ile üretilen fotoselli kapıların kullanımı oldukça basittir.

 – Otomatik fotoselli kapılar kolay bir montaj olanağı sunmaktadır.

 – Herhangi bir acil durumda fotoselli kapıları iterek açabilme imkanına sahipsiniz.

Mekanlarınızda otomatik fotoselli kapı sistemlerini tercih ederek siz de bu fırsatlardan yararlanma şansı elde edebilirsiniz.

RADARLI KAPI OTOMASYON SİSTEMLERİ

İç mekan ile dış mekan arasında ısı dengesini ve hijyeni korumak açısından güvenilir bir seçenektir. Her türlü geçiş kontrol sistemleri ile uyumlu çalışabilme özelliğine sahiptir.

Alış veriş merkezleri, çok katlı apartman girişleri,residanslar gibi yoğun giriş-çıkış trafiğine sahip ortamlarda yüksek açılma hızı ve performansı ile çözüm ortağınız olacaktır. Acil durumlarda kapı kanatlarının itilerek çıkış yönünde açılmasını sağlayan mekanizma ile binanın hızlı ve güvenli bir şekilde boşaltılmasını sağlar.

* Küçük büyük tüm mekanlar için
* Kolay montaj imkanı
* Kullanımı kolay, yüksek teknoloji
* Acil durumlarda itilerek açılabilir tasarım

Fotoselli Kapıda Güven, Kalite Ve Hız

Gelişen teknoloji sayesinde otomasyon hayatın bütün noktalarına nüfuz etti. Kapılar da bu değişimden payına düşeni alarak daha ferah mekanların oluşmasına katkı sağladı. Ferah mekanlar kapıların camdan yapılması sayesinde sağlandı. Direkt olarak gün ışığının mekana dolması sayesinde aydınlatma için yoğun enerji harcanmasına gerek kalmaz. Ankara fotoselli kapı kullanımında yüksek yoğunluğa sahip bir bölgedir. Kullanıldığı bölgeler şu şekilde sıralanabilir.

Alışveriş merkezlerinin girişleri ve içerisinde yer alan mağazalar

 Plaza ve benzeri iş yerleri

 Büyük apartman ya da site girişleri

 Her türlü kamu binası

Daha pek çok alanda görülse de radarlı kapı otomasyon sistemleri en çok bu alanlarda kullanılmaktadır.

Üretimi ve Kullanım Kolaylığı

Poyraz Yapı Otomasyon sipariş sürecinde net ölçüler alarak girişe uygun bir üretim yapılır. Radarli kapı otomasyon sistemleri oldukça güvenlidir. Camlar en az metal ya da çelik kapılar kadar sağlamdır. Kırılma ya da zedelenme ihtimali çok azdır ve kolayca temizlenir. Hijyen faktörü açısından kolay temizlenmesi kalabalık mekanlarda kullanımı bakımından oldukça pratiktir. Radarlı kapı otomasyon sistemleri sensör ile çalışır ve algılama ayarı yapılabilir. Kedi ya da köpek gibi kısa ve küçük canlılar için kapının açılması ya da açılmaması ayarlanabilir.

Pratik ve Modern Bir görünüme Sahiptir

Kapıların açılması için kullanılan kulplar son zamanlarda virüs gibi kolayca bulaşabilen hasta ediciler için mükemmel bir ortamdır. Eğer kapı kolu ile girilen bir mekana hasta bir kişinin teması olmuş ise yüzler hatta binler ile ifade edilen bir risk söz konusu olur. Radarlı kapı otomasyon sistemleri bu anlamda büyük kolaylık teşkil eder. Sıfır temas ile güvenli giriş çıkış sağlanır. Ankara fotoselli kapı kullanımında bu yüzden yoğun nüfusun göz önüne alındığı oldukça yaygın bir kullanım alanıdır.

Fiyatı Uygun Faydası Çok

Ankara fotoselli kapı kullanımında yoğun bir bölge olsa da küçük şehirlerde bile yeni yapılan yapıların çoğunda bu kapı sistemi kullanılmaktadır. Radarlı kapı otomasyon sistemleri tüm dünyada olduğu kadar ülkemizde de sıkça kullanılır, iyi bir iklimlendirme sağlar. Toz girişini önler. Radarlı kapı otomasyon sistemleri yaptırmak isteyenlerin kısa sürede siparişlerini teslim alması mümkündür.

 

fotoselli kapı, fotoselli kapı motoru, fotoselli kapı sistemleri, otomatik kapı, kapı otomatik, sensörlü kapı, otomatik kapı sistemleri, fotoselli kapı ankara, otomatik kapı sistemleri ankara, ankara kayar kapı firmaları, fotoselli cam kapı, fotoselli cam kapı ölçüleri, fotoselli kapı tek kanat, el sensörlü kapı, açılır kapanır kapı, teleskopik yana kayar fotoselli kapı, teleskopik fotoselli kapılar, fotoselli radarlı kapılar, 

Fotoselli Kapılar

İnsan sirkülasyonunun yoğun olduğu yerlerde ideal çözüm fotoselli kapılar...

Star Serisi Mekanizma

13 Oca 2021
Yeni tasarlanan star serisi fotoselli kapı alüminyum şasese yükliği 73 mm'e kadar küçültülmüştür. Bu sayede daha ergonomik bir...
Daha Fazla
0
BFT MİTTO 2
Written by poyraz

BFT MİTTO 2 KUMANDA

BFT MİTTO 2 Ülkemizde en fazla kullanılan ve bulunan kumanda olma özelliğine sahiptir. Stoklarımızda mevcut olup istenilen sayıda temin edilir. DETAYLI BİLGİ İÇİN İRTİBATA GEÇİNİZ.

Written by poyraz

Poyraz YAPI Otomasyon Sistemleri

Poyraz YAPI Otomasyon Sistemleri, Otomatik Kapı, Garaj Kapısı, Garaj Kapı Motoru, Garaj Kapısı Yedek Parçaları, BFT Kumanda, Garaj Kapısı Kumandası, Otomatik Kapı Kumandası Tamiri, Nice Bariyer, Bft Otomatik Kapı Ayarları