Written by poyraz

Garaj Kapısı Motoru

Garaj Kapısı Motoru

Araçlarımızı güvenilir bir ortamda bırakılmak ve kötü niyetli kişilerin ulaşmasını engellemek veya herhangi bir dıştan gelecek zarardan korumak için kapalı garajlar çok önemlidir. Bu ortamı sağlayan garajların giriş sistemlerinin de sağlam ce sağlıklı işleyen sistemler olması gerekir. Bu garajlar garaj kapısı motoru sistemleri sayesinde gönül rahatlığı ile uyuyabilirsiniz. Garaj kapısı motoru fiyatları önemlidir.

Garaj Kapısı Sistemleri

Garaj, araçlar için büyük bir güvencedir. Bu sistemlerin sağlıklı işlemesi çok önemlidir. Bu aşamada garaj kapısı motoru sistemi kuran ekiplerin profesyonel olması ve işlerini iyi bir şekilde yapması çok önemlidir. Garaj kapılarının monte edildiği konuma iyi bir şekilde yerleşmesi ve herhangi bir boşluk kısmının olmaması gerekmektedir. Kapı yerine tam olarak yerleştirilmez ise istenilen koruma sağlanamaz. Garaj kapısı motoru çalışma sistemi önemlidir.

Garaj Kapısı

Garaj kapısı belirlenirken pek çok faktör devreye girmektedir. Garaj kapısının ölçüleri, kapı takılacak yapının şekli, kullanılacak malzeme gibi pek çok farklar fiyat dengesini değiştirmektedir. Söz konusu araç güvenliği ise bazı noktaları dikkate almak gerekir. Garaj kapısı motoru fiyatları baz alınırken, fiyat, kalite dengesi uyumluysa ödenen bedel doğru bir bedel olacaktır.

Otomatik Garaj Kapısı Neden Faydalı?

Otomatik kapı motoru sayesinde, güvenlik açısından kendinizi daha rahat hissedersiniz. Aracınıza zarar verebilecek kişilerin araca ulaşmasına engel olur. Bu kişiler aracı çalabileceği gibi aracı araca maddi zararda verebilirler. Ayrıca herhangi bir hava koşulu nedeniyle araca gelecek olan zararda bu şekilde korunmuş olur. Aracınız hep ilk günkü gibi temiz ve korunaklı bir şekilde kalabilir. Kapıların kolay işleyişi ise otomatik kapı motoru kalitesi ile doğru orantılıdır.

Dolu, toz ve farklı etmenler araca zarar verebilir. Boyasına zarar verecek bazı maddelere maruz kalabilir. Kuş pislikleri aracın boyasını yakarak zarar verir. Tüm bunlar ise aracın hem görüntüsünü bozar hem de aracın maddi olarak değerini düşürür. Bu zarar onu korumak için yapılacak masraftan fazla olabilmektedir. Otomatik kapı motoru sağlıklı işlemelidir.

Garaj Kapısı Güvenli mi?

Garaj kapısı yaptırırken firma seçimini doğru yapmak ve araştırma yapmak gerekir. Burada kıstas fiyat değildir çünkü ucuz olması yeterli denilemez. Garaj kapısının sağlıklı işlemesi herhangi bir takılma veya tutukluk yapmaması önemli. Özellikle ailenin çocukları bu konuda yaralanmalara maruz kalabilir. Kapıya takılma, parmağını sıkıştırma gibi durumların yaşanmaması ise sistemin doğru ve işler bir halde kurulması gerekir. Onun için kullanılan teknoloji çok önemlidir.

Ayrıca eğer garaj kapısı doğru şekilde monte edilmezse koruma özelliği azalmış olur. Şehir dışı yerler aracın olduğu yere yabani hayvanlar girerek araca zarar verebilir. Şehir merkezinde ise uzun süre aracı bıraktığınız da geri dönüşünüzde açıkta kalan araç pek çok çevresel olumsuz etkene maruz kalır. Büyük şehirlerde, kalabalık nüfusun etkisiyle aracın başına pek çok sorun gelebilir. Garaj kapısı motoru fiyatları değişiklik gösterir.

Garaj kapıları sadece evde kullanılan sistemler değildir. Aynı zamanda alışveriş merkezleri girişlerinde, fabrika ambarlarının kapılarında, depo olarak kullanılan mekanlarda, yazlıklarda olmak üzere pek çok yerde ihtiyaca cevap vermektedir. Sadece araç korumakla kalmaz aynı zamanda bu alana eşyalarınızı da korumak amacıyla bırakabilirsiniz.

garaj kapısı motoru, garaj kapısı motoru ankara, garaj kapısı motoru ankara, Garaj Kapısı Motoru Fiyat ve Modelleri, garaj kapısı ankara, otomatik kapı ankara, demir kapı motoru ankara, bahçe kapısı motoru ankara, seksiyonel kapı ankara, bariyer ankara, kapı motorları ankara, garaj kapısı, garaj kapısı motoru ivedik, garaj kapısı motoru ostim, garaj kapısı motoru çayyolu, garaj kapısı motoru şentepe, garaj kapısı motoru çankaya,garaj kapısı motoru ankara, 

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres : Serhat Mah. 1410 Sokak No: 6 İvedik

Yenimahalle/Ankara
E-Posta : info@poyrazyapiotomasyon.com
Telefon : 0312 395 65 95
Gsm : 0539 916 46 10

Written by poyraz

Garaj Kapısı Ankara

Otomatik Garaj Kapısı Sistemleri

Arabalarımız bizler için çok değerlidir. Bu değeri onlara vermek adına onları iyi korumaya çalışıyoruz. Bunu sağlamamızda ise bize en yardımcı olan alanlar garajlarımız. Garajlarımız sayesinde araçlarımızı dış dünyanın tehlikelerinden rahatlıkla koruyabiliyoruz. Garajlarımızın ise en önemli kısmı kapılar oluşturuyor. Poyraz Yapı Otomasyon olarak garaj kapısı hizmetlerimizi Ankara’da vermekteyiz. Verdiğimiz hizmetler sayesinde artık garaj kapısı Ankara ilinde bizlerden sorulmaktadır. Verdiğimiz kaliteli otomatik garaj kapısı Ankara hizmetinin yanında garaj kapısı Ankara fiyat yelpazemiz ile müşterilerimizi mutlu etmeye devam etmekteyiz.

Garaj Kapısında Uzmanlarla Çalışmanın Avantajları

Bizler garaj kapısı Ankara hizmetlerimizi uzman ekiplerimiz aracılığıyla sunmaktayız. Bu durum otomatik garaj kapısı Ankara hizmetimizin en yüksek kalitede müşterilerimizle buluşmasını sağlamaktadır. Uzman gözüyle bakıldığında, garaj kapısı Ankara hizmetinde yerine getirilmesi gereken önemli hususlar meydana çıkmaktadır. Garaj kapılarında hiçbir boşluk kalmaması, kötü niyetli kişilere en ufak bir fırsat dahi sunmaması ve kapının yerine doğru ve tam yerleştirilmesi gibi hususlar bunlara örnek olarak verilebilir. Tüm bu önemli noktalar müşterilerimizin garajlarında dikkat edilmekte ve en yüksek verimle otomatik garaj kapısı Ankara hizmetini sunmamızı sağlamaktadır.

Garaj Kapısı Fiyatları

Müşterilerin doğal olarak en çok ilgilendiği konuların biri de garaj kapısı Ankara fiyat seviyeleridir. Profesyonel ekibimiz piyasadaki tüm ürünlere hakimdir. Gerekli değerlendirmelerin hepsini yapmaktadır. Bu durumda sizin garajınız için en uygun kapı inşa edilebilir hale gelir. Bu sayede garaj kapısı Ankara fiyat seçenekleri arasından sizler için en uygun ürünü elde edersiniz. Fiyat performans olarak alacağınız maksimum verim sizlerin en kaliteli ürüne cebinizi koruyarak ulaşabilmenizi sağlamaktadır. Bu sayede güvende ve ekonominizi sarsmadan garajınızın keyfini çıkarabileceksiniz.

Otomatik Garaj Kapısı Avantajları

Otomatik garaj kapıları çeşitli avantajları sunmaktadır. Bunların başında sağlam güvenlik sistemi gelmektedir. Bu kapılar dışarıda sadece kötü niyetli kişileri değil, arabanıza ve eşyalarınıza zarar verebilecek hava akımı ve benzeri hava koşullarını da tutar. Bu durumda garajınızın içerisini güvenle kullanabilirsiniz. Diğer yandan, vermiş olduğumuz hizmetle garaj kapılarının kaliteli, konforlu ve hızlı şekilde açılmasını sağlamaktayız. Bu durum da garaj kapısının kullanımını çok rahat bir hale getirmektedir.

Garaj kapısı Ankara

Hava koşulları, toprak, toz gibi etmenler araçlara zarar vermektedir. Araçlar zarar aldıkça fiyatları düşer ve zaman içerisinde kötü bir görünüme neden olur. Araç sahipleri bu durumun önüne geçebilmek için garaj yaptırmayı uygun bulabilirler. İnsan nüfusunun fazla olması ve iklim yapısından dolay garaj kapısı Ankara ilimizde oldukça yaygın olarak talep edilen bir ihtiyaçtır.

Aracınıza kıymet veriyor olabilirsiniz ama şunu da göz önünde bulundurmalısınız. Yapılan garaj kapısı mutlaka güvenli olmalıdır. Güvenlik konusunda kastettiğim ne? Bunu biraz açalım.

Özellikle çocuklu ailelerde maalesef garaj ile alakalı kazalar oluşabilmektedir. Araya sıkışmalar, parmak sıkışmaları, kapıya takılmalar gibi durumlar olmaktadır. Bu durumların oluşturacağı zorluklardan önlem alarak kurtulmak mümkündür.  Bunlardan en önemlisi garaj kapınızın son teknoloji ürün olması ve gerekli güvenlik altyapısını içinde barındırmasıdır.

Diğer bir güvenlik konusu ise hırsızlık ve içer girebilecek yabani hayvanlardır. Şehir merkezlerinde pek yabani hayvan olmasa da köyde veya ilçelerde yabani hayvanları bulmak mümkündür. Yabani hayvanlar, davranışlarıyla beraber araçlara zarar verebilir. Eğer kırsal bir kesimde oturuyorsanız garaj kapısı ihtiyacınız mutlaka olacaktır. Şehir merkezlerinde ise hırsızlıklar sebebiyle aracı sokakta bırakmak kötü sonuçlar doğurabilmektedir. Bunun önüne yine yüksek güvenlikle ve dayanıklı bir garaj kapısıyla geçmeniz mümkündür.

Bütün bu koşullara bakıldığında garaj kapısı Ankara için bir ihtiyaç gibi durmaktadır. Peki bu garaj kapıları nerede kullanılabilir?

 Müstakil evler, alışveriş merkezleri, apartmanların kapalı garajları gibi birçok alanda kullanımı mümkündür. Kısaca güvenlik gerektirecek ve içerisinde araç bulunduracak her alanda kullanılır. Kırsal kesinlerde ve yazlıklarda ise mutlaka kullanmanızı tavsiye ederiz. Kameralı güvenlik sistemlerinin bu noktalarda pek gelişmemiş olması sebebiyle en çok hırsızlık vakası bu noktalarda gerçekleşmektedir. Sadece araç korumakla kalmayan bu kapılar sayesinde garajınıza farklı tip eşyalarda depolayabilirsiniz. Böylece garajınız, evinizdeki kalabalığı depo edebileceğiniz bir kiler görevi de görmüş olur.

Garaj kapısı modelleri

Farklı özelliklere sahip, farklı tasarımlar ve renklerle geniş ürün yelpazemiz sizlere uygun bir garaj kapısı sunmaktadır. Manuel ya da otomatik garaj kapıları vardır. Garaj kapısı evimin dış görünüşünü bozar mı diye düşünüyor olabilirsiniz. Bu konuda sizlere tasarım ekibi yardımcı olacaktır.

Ürünlerimiz sayesinde istediğiniz model ve istediğiniz özellik çerçevesinde uygun fiyatla sunulacaktır. Sunduğumuz kaliteli hizmet sayesinde garaj kapısı Ankara denildiği zaman öncü firma olmaktan gurur duyuyoruz. Tecrübeli ekibimiz ve uzman tasarım kasarım kadromuzla sizlerin hizmetinizdeyiz.

SEKSİYONEL TİP GARAJ KAPISI 

Garaj kapıları için geliştirilmiş olup bir garaj kapısından beklenen bütün fonksiyonlara sahip tavana açılarak kullanılan alanda yer kaplamayan yapıdadır. 50 ve 60 cm.lik panellerrin üst üste konularak istenilen yükseklik elde edilir. Genişlik yapının ihtiyacına göre yapılmaktadır.

Paneller 0.50 mm kalınlıkta her iki tarafı ağaç damarı deseninde yüzeye sahip paslanmaz saçlar arasına enjekte edilen Atmosfere zararsız poliüretan köpükten yapılmaktadır. Panel kalınlığı 40 mm olup çok iyi ısı izolasyonu sağlamaktadır. Panellerin menteşe ve motor bağlantılarının isabet ettiği noktalara ayrıca 3 mm saç takviyeleri mevcuttur. Paneller İtalyan Menşeyli olup uzun boylar halinde ithal edilip ihtiyaca göre kesilerek kapı haline getirilmektedir. Garaj kapısı her iki tarafında bulunan 50 mm lik ray sistemi üzerinde hareket eder.

Hareketini menteşeler üzerine tesbit edilmiş on adet bilyalı tekerlekler üzerinde yaptığından yıllarca sorunsuz kullanılacak yapıdadır. Kapı Torsion Yay sistemi ile ağırlığı dengelenmiş olup Büyüklüğüne bağlı olmaksızın her insanın elle kolayca açılabilmektedir. Garaj kapıları genelde Bu iş için imal edilmiş motorlar tarafından hareket ettirilmektedir.

Garaj kapısı motorları elektronik kontrol ünitesi sayesinde kapı altında olan engellerde geri açılma ve optik emniyet fotoselleri ile kapı altında engel veya araç beklemesi durumunda kapanmama özelliğine sahiptir. Garaj kapısı motorları 220 volt 50 Hz. Elektrikle çalışmakta olup uzaktan kumanda buton ve kartlı giriş sistemleri ile kullanılmaktadır.

garaj kapısı ankaragaraj kapısı ankara fiyatgaraj kapıları ankaraotomatik garaj kapısı ankaragaraj kapısı tamiri ankara, garaj kapısı motoru ankara, seksiyonel garaj kapısı ankara, garaj kapısı kumandası ankara, otomatik garaj kapısı ankara fiyat, bft garaj kapısı ankara, demir garaj kapısı fiyatları, garaj kapısı modelleri fiyatları, garaj kapısı kumandası, manuel garaj kapısı, otomatik garaj kapısı, otomatik garaj kapısı ankara, otomatik garaj kapısı ankara fiyat, seksiyonel garaj kapısı ankara, otomatik kapı, kapı otomatik, otomatik garaj kapısı, otomatik kapı sistemleri, garaj kapısı modelleri, garaj kapısı
0
Written by poyraz

Otomatik Kapı Motoru

Otomatik Kapı Motoru

Eğer sizin de güvenlik ile ilgili bazı kaygılarınız varsa, o halde bu konuyla ilgili bir hamle yapmanız gerekmektedir. Önce ailenizin güvenliğini sağlamak, ardından da evinizin ve arabanızın güvenliğini sağlamak oldukça önemli bir konudur. Burada aklımıza ilk olarak evimizin ya da bahçelerimizin kapıları geliyor. Bu kapıların güvenli ve alarmlı, aynı zamanda da otomatik olması önemlidir. Bu yüzden ailenizin, evinizin ve arabanızın güvenliğini sağlayacak en güvenli otomatik kapıyı yaptırmanız gerekir. Bu konuda da Poyraz Yapı Otomasyon firmasından destek alabilirsiniz.

Poyraz Yapı Otomasyon Ankara’da Nice kumanda fiyatları – kapı motoru konusunda bilgi ve hizmet alabileceğiniz öncü firmalardan biridir. Bugüne kadar sektörde pek çok iş yapmış, her yaptığı işte de kaliteyi ön planda tutmuştur. Yalnızca kapı motoru ya da otomasyon sistemleri değil, aynı zamanda Nice kumanda Ankara şubesi olarak da çalışmaktadır. Yani Nice kumanda Ankara pazarına Poyraz Yapı Otomasyon aracılığı ile girmektedir.

Nasıl Bir Kapı Motoru Tercih Edilmelidir?

Öncelikle çalıştığınız firmayı doğru seçmelisiniz. Seçtiğiniz firmanın Poyraz Yapı Otomasyon gibi bir firma olması sizin yararınıza olacaktır. Çünkü Poyraz Yapı Otomasyon hem uzman, eğitimli ve profesyonel ekiplerle çalıştığı gibi, hem de kaliteli ve garantili bir hizmet vermektedir. Aynı zamanda satın aldığınız ürünün de kaliteli olması önemlidir, size uzun yıllar hizmet edebilmeli, uzun ömürlü olmalıdır. Bu da sizin problem yaşamamanız ve memnuniyet duymanız anlamına gelir.

Aynı zamanda seçtiğiniz kapının dayanıklı ve dış faktörlere karşı dirençli olmasına dikkat etmelisiniz. Özellikle Ankara’da ikamet ediyorsanız, sizin için bu saydığımız özelliklerdeki bir kapıya ulaşmak zor olmayacaktır. Çünkü Poyraz Yapı Otomasyon bulunmaktadır. Poyraz Yapı Otomasyon size hem Nice kumanda fiyatları – kapı motoru konusunda, hem de Nice kumanda Ankara pazarı konusunda her türlü hizmeti ve desteği sağlamaktadır.

Kapınızı Kumanda Etmek Çok Kolay!

Nice kumanda aracınızın ve evinizin güvenliğini sağlamak için kullanacağınız en önemli araçlardan biridir. Otomatik kapıların en güzel yönü ise şudur: Soğuk kış günlerinde ya da sıcak yaz günlerinde arabanızdan inmenize gerek kalmadan kapınızı açıp evinize giriş yapabilirsiniz. Bu birçok açıdan büyük kolaylıktır. Her boyutta, her genişlikte otomatik kapı yaptırabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Nice kumanda fiyatları – kapı motoru konusunda bilgi toplamaktır.

Eğer Ankara’da yaşıyorsanız Poyra Yapı Otomasyon firmasından bu hizmeti alabilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak istiyorsanız, poyrazyapiotomasyon.com adresine girebilir ve hizmetleri inceleyebilirsiniz.

Otomatik Kapı Motorunda Tek Adres

Çağımız Dünyasının en önemli problemi; güvenliktir. Bu sorunla mücadele etmek için ise ülkeler ve kişiler hem politikalarını hem de hayata karşı tavırlarını şekillendirmektedirler. Ebeveynler sahip oldukları ailelerini dış tehlikelere karşı korumak için birçok güvenlik önlemi almaktadırlar. Bu güvenlik önlemlerinden en önemlisi evimizin kalesi olan kapılarımızdır.

Bahçeli bir evde yaşayanlar için bahçe kapısının güvenli ve alarmlı olmasıyla birlikte aracınızı park ettiğiniz otopark kapısının dayanıklı ve güvenli bir kullanıma sahip olması için Ankara’da faaliyet gösteren otomatik kapı motoru, otomatik kapı sistemleri sunan firmamızdan destek alabilirsiniz.

Otomatik Kapı Motoru Tercihi Nasıl Yapılmalıdır?

Otomatik Kapı Motoru tercihi yapılırken garantili ve servisi olan firmaların tercih edilmesi gerekir. Alınan ürünün kaliteli ve uzun ömürlü olması, yedek parçasının kolay bulunabilir nitelikte olması üründen alınan memnuniyetinizi arttıracaktır. Bahçe kapısı olarak kullanılan otomatik kapı sistemlerinin dış etkilere karşı dayanıklı olması da kullanım açısından önemlidir. Otomatik kapı motoru Ankara başta olmak üzere birçok şehirde kullanılmaktadır.

Kapı Ağırlığı Otomatik Kapı Motoru Seçimini Nasıl Etkiler?

Öncelikle motorun monte edileceği kapının ağırlığının doğru hesaplanması gerekmektedir. Kapının ağırlığına göre monte edilecek motorun da kapasitesi değişmektedir. Örneğin 300 kilogram ağırlığındaki bir kapı için 400 veya 500 kilogram ağırlık kapasiteli otomatik kapı motoru tercih edilmesi daha doğru bir tercih olacaktır. Otomatik kapı sistemleri motorları fiyatları Ankara ve diğer illerde bir birden farklılık göstermektedir. Bu yüzden en uygun fiyatı veren firmamıza danışabilirsiniz.

Kapı Uzunluğu Otomatik Kapı Motoru Seçimini Nasıl Etkiler?

Kapının uzunluğunun doğru bir şekilde ölçülerek alınacak motorun bu uzunluğa uygun kapasitede olması sürükleme işleminin daha sağlıklı olmasına katkısı olacaktır. Ürünün özelliklerinden ne kadar uzunluktaki kapıları desteklediği öğrenilerek ona göre tercih yapılmaktadır. Otomatik kapı sistemleri motorları fiyatları Ankara ve birçok semtinde farklılık gösterse de yine en bütçe dostu fiyatları firmamızda bulabilirsiniz.

Kapının Kullanım Sıklığı Kapı Motoru Seçimini Nasıl Etkiler?

Otomatik kapı motoru Ankara, İstanbul gibi büyük şehirlerde kullanım alanı bulmaktadır. Kapının kullanım sıklığı motorun gücü ile doğru orantılıdır. 20 defadan fazla kullanım sıklığına sahip kapılarda yoğun kullanım motoru tercih edilirken, saatte 20 defadan az kullanım öngörülen kapılarda ise normal kullanım motorlarının tercih edilmesi gerekmektedir.

Kapınızın uzunluğunun, ağırlığının ve kullanım sıklığı doğru hesaplanmadan alınan otomatik kapı motoru sistemlerinde maddi kayıplar yaşanmaması için firma tercihinin doğru yapılması gerekmektedir. Otomatik kapı sistemleri motorları fiyatları Ankara ve ilçelerine bakıldığında en uygun fiyatın firmamız tarafından verildiğini, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile faaliyet gösterdiğini rahatlıkla görebilirsiniz.

Bahçe kapısı, motorları artık sadece bahçe kapısı olarak değil, ofis ve fabrika gibi daha pek çok alanda kayar kapılar için de kullanım alanı bulmaktadır. Otomatik kapı motoru Ankara gibi hem sanayi hem de bürokrasi şehirlerinde de çok farklı alanlarda pratik ve ergonomik çözümlerle kullanılmaktadır.

Otomatik Kapı Motoru BFT DEIMOS; müstakil ev villa ve hafif yoğunlukta apartmanlarda kullanıma uygun. Ağırlığı 800 kg a kadar uzunluğu 6 m e kadar olan kapılarda sorunsuz kullanabileceğiniz kapı motorudur. BFT ARES 1000 &1500; Apartman site ve geçiş yoğunluğunun fazla olduğu alanlarda kullanıma uygun ağırlığı 1500 kg a uzunluğu 9 me kadar olan kapılarda sorunsuz kullanabileceğiniz kapı motorudur. BFT İCARO; Ağırlığı 2000 kg a uzunluğu 14 m ‘e kadar olan kapılarda kullanıma uygun kapı motorudur. Yoğun kullanıma uygundur.

otomatik kapı sistemleri ankara otomatik kapı motoru, otomatik kapı kilidi ankara, otomatik bariyer ankara, otomatik bahçe kapısı ankara, otomatik kapı, kapı otomatik, otomatik kapı sistemleri, otomatik kapı sistemleri ankara, ankara otomatik kapı sistemleri, ankara otomatik kapı, kapı otomatik ankara

 

Bahçe Kapı Motorları

Mekanlarınızın dekoratif kapıları için üretilen bahçe kapı motorları...

Active

13 Oca 2021
600-1000 kg'lık kapılar için farklı modellerde AC-DC olarak üretilmektedir.
Daha Fazla
Otopark Bariyerleri
Written by poyraz

Otopark Bariyerleri

Otopark Bariyerleri otoparklarda güvenlik sağlamak için kullanılır. Otopark bariyer sistemleri güvenlik sistemi haricinde giriş çıkışları kontrol amaçlı kullanılmaktadır. Otopark bariyer uzaktan kumanda ile kontrol edilmeleri ile kullanımda oldukça büyük kolaylık sağlamaktadır. Bu sistem iş merkezlerinden tutun avmlerde veya site giriş çıkışlarında zaman kontrolü özelliği ile bariyerin istediğiniz saatte açılmasını ya da istediğiniz saatte kapanmasını sağlayabilirsiniz.

 

otopark bariyer, otopark bariyer ankara, otomatik bariyer, otomatik bariyer ankara, demir bariyer, bariyerler, bariyer sistemi ankara, otopark bariyeri ankara, kumandalı bariyer, bariyer ankara, katlanır bariyer, kollu bariyer, kollu bariyer sistemleri, mantar bariyer, hidrolik mantar bariyer, katlanır bariyer, 
Kollu Bariyer Sistemi
Written by poyraz

Kollu Bariyer Sistemi

kollu bariyer sistemi ankara

MEKANİK KOLLU PARK YERİ BARİYER SİSTEMLERİ

Kollu bariyer sistemleri Apartman, Site ve tesis girişleri için kullanıma uygun olarak geliştirilen kollu bariyerler 220 Volt ile çalışmakta olup, Kontrollu geçişleri sağlamaktadır. Hızlı giriş çıkış yapılan araç giriş yoğunluğu olan yerler için uygundur.

Yapıları 220 Volt AC Motorlu ve 24 Volt DC motorlu modelleri mevcuttur. İtalyan malı ithal bariyerlerin pazarlama ve montajı yapılmaktadır. Bariyer sistemleri modeline göre 3 saniye ile 10 saniye arasında açılma özelliği mevcuttur. Bariyer sistemleri Uzaktan kumanda buton, kartlı geçiş sistemleri ile uyumlu çalışacak elektronik kontrol ünitelerine sahiptir.

Bariyer sistemleri emniyetle geçişi sağlamak herhangi bir kazaya sebebiyet vermemesi için optik emniyet fotoselleri ile birlikte kullanılmaktadır. Bariyer sistemleri ayarlanan süre sonunda otomatik olarak kapanma özelliğine sahiptir. Kapanma sırasında kol altına araç girmesi halinde durarak geri açılır.

Bazı modellerde bu özelliğe ilave olarak kol her hangi bir temasla karşılaşırsa zorlanmayı algılayarak kol hareketini geri alır. Bu model bariyer sistemlerinde kol oturma çatalına 10 – 15 cm kala yavaşlayarak çatala sessiz ve yavaş olarak oturur. Bu özellik elektrik kesilmesi veya arıza durumunda serbest bırakma anahtarının kolayca açılmasını temin eder.

 

kollu bariyer, kollu bariyer sistemi, kollu bariyer sistemleri, kollu bariyer sistemleri ankara, otopark bariyer, otomatik bariyer, kollu bariyer ankara, bariyerler, bariyer sistemleri, bariyer sistemleri ankara, otopark bariyer ankara, otopark bariyer sistemleri ankara, kumandalı bariyer, sensörlü bariyer, motorlu bariyer, bariyer ankara, kollu bariyer ankara, 

Bariyerler

Otopark sistemlerinde ihtiyaçlarınıza cevap verecek bariyer çözümleri...

Written by poyraz

Yana Kayar Kapı Sistemleri

YANA KAYAR KAPI SİSTEMİ

Yana Kayar bahçe kapıları çok yaygın olarak tercih edilen kapı türüdür. Bahçeli evler çiftlikler Site girişleri endüstriyel tesislerde başarı ile kullanılmaktadır. Genel olarak yerde kapının rahatlıkla yürüyeceği ray üzerinde hareket etmektedir. İsteğe bağlı olarak havadan giden modelleri imal edilmektedir. Kayar kapılar Ağırlıklarına bağlı olarak seçilen motorlar ile kullanılmakta olup Bu motorlar yana kayar bir kapıdan beklenen bütün emniyet ve konforu sağlayacak fonksiyonlara sahiptir.

Kapı motorları 220 volt 50 Hz. Şebeke cereyanı ile çalışabildiği gibi 380 Volt 50 Hz. sanayi elektriği ve Akülü DC modelleri bulunmaktadır. Yana kayar kapılar en yaygın kullanım şekli uzaktan kumanda olup buton kontrol kartlı geçiş sistemleri ile kullanılacak eletronik kontrol kartına sahiptir. Bu kontrol kartı kapının hareketlerini düzenlemektedir.

Kapı kullanım sırasında geçiş aralığını sürekli kontrol ederek kullanım esnasında asla kapanmaz. Kapının geçiş emniyetini optik emniyet fotoselleri sağlamaktadır. Motor kontrol ünitesi Emniyet fotosellerinden doğru referans almadığı takdirde açılma ve kapanma yönünde hiçbir zaman harekete başlamaz. Firmamız istenilen her modelde yana kayar kapı imalat ve montajını yapacak kalifiye personele sahiptir.

Otomatik Kapı Sistemleri

Yaşam alanlarımız uzun zamanlarımızı geçirdiğimiz alanlardır. Dolayısıyla güvenlikleri çok önemlidir. Yaşam alanlarımızda bizleri güvende tutan etmenlerin başında kapılarımız gelmektedir. Kapılarımızın kalitesi, güvenliğimizin seviyesi ve yaşam alanımızın konforunu belirleyen kalemlerin başında gelmektedir. Poyraz Yapı Otomasyon olarak sizler için en kaliteli yana kayar kapı sistemleri üretiyor ve uzman ekibimizle montajını gerçekleştiriyoruz. Sizlere ise yana kayar kapı sistemleri konforunu yaşamak kalıyor.

Otomatik Kapı Sistemi Nedir?

Kapılarımız yaşam alanlarına giriş çıkış yapmamızı kontrol eden en önemli alandır. Kapılarımızı güvenlik açısından sürekli olarak kapalı tutmak isteriz. Ancak evimize giriş çıkışlarımızda özellikle araba da kullanıyorsak bu işlem biraz can sıkıcı ve zaman kaybı yaratıyor olabilir. Otomatik kapı sistemleri kapınızın kumanda yardımıyla otomatik olarak açılmasını sağlamaktadır. Bu sayede arabanızdan inmeden kapınızı kolaylıkla açabilirsiniz. Diğer yandan bu kapılar, sağlam yapılarıyla sizleri güven içerisine korumaktadır. Tüm bu avantajlara yana kayar kapı sistemleri ile ulaşabilirsiniz.

Otomatik Kapı Sistemleri Fiyatları

Müşterilerimizin merak ettiği konuların biri de otomatik yana kayar kapı sistemleri fiyatları olmaktadır. Bu kapıların içerisinde bulunan motorlar da bft otomatik kapı motoru fiyatları kapsamın araştırılmaktadır.

Uzman ekiplerimiz otomatik yana kayar kapı sistemleri fiyatları ve bft otomatik kapı motoru fiyatları konusunda piyasaya hakimdir. İhtiyaçlarınız doğrultusunda yaşam alanlarınızın gereksinimlerini değerlendirerek sizler için en uygun fiyatlara ulaşmaktadır.

Bu avantaj ekonomik olarak en yüksek verimi almanızı sağlamaktadır. Dolayısıyla uzmanlarımız aracılığıyla otomatik yana kayar kapı sistemleri fiyatları ve bft otomatik kapı motoru fiyatları alanında en verimli fiyatlara rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Otomatik Kapı sistemlerinin Avantajları

Otomatik kapı sistemleri çeşitli avantajları sizlere sunmaktadır. Bu avantajların başında güvenlik ve zaman gelmektedir. Yüksek güvenlik seviyesi sunan kayar kapı sistemleri sizlerin yaşam alanlarınızda iç rahatlığıyla yaşamanızı sağlar. Kötü niyetli kişilerin içeri girmesinin önünü keser, sizleri korur. Kayar kapı sistemlerinin hızla otomatik olarak açılıp kapanması da sizlere önemli zaman kazancı sağlamaktadır. Bu sayede hayatınızda kendinize ayırabileceğiniz çok daha fazla zamanınız olur. Çok daha yüksek doyuma sahip, çok daha kaliteli zaman içeren keyifli bir hayat geçirmiş durumda olursunuz.

 

yana kayar kapı, otomatik kapı sistemleri, otomatik kapı, garaj kapısı, otomatik kapı sistemleri, otomatik garaj kapısı, kapı otomatik, sensörlü kapı, otomatik kapı ankara, ankara otomatik kapı, raylı kapı sistemleri, garaj kapısı modelleri, otomatik kapı motoru, otomatik kapı ankara, otomatik kapı sistemleri ankara, fotoselli kapı, ankara kayar kapı firmaları, kayar kapı, kayar kapı ankara, otomatik kapı, otomatik kapı ankara, otomatik kapı motoru
Ankara Fotoselli Kapı
Written by poyraz

Ankara Fotoselli Kapı

Otomatik Fotoselli Kapıların Sahip Olduğu Özellikler

Otomatik fotoselli kapılar iç ve dış mekanlar arasındaki ısı dengesini korumak ve güvenliği sağlamak adına kullanılmaktadır. Otomatik fotoselli kapıları diğer geçiş sistemleri ile birlikte kullanabilmek mümkündür.

Fotoselli Kapı Sistemleri

Üst seviyede bir güvenlik önlemi almanıza imkan tanıyan Ankara fotoselli kapı modelleri, üstün özellikleri ile bir çok farklı alanda kullanılmaktadır. Gereksiz yere açılış ve kapanış olmasının önüne geçen fotoselli kapı sistemleri, bu yönü ile ısı kaybının da önüne geçmektedir.

Genellikle saydam cam kullanılarak tasarlanmakta olan Ankara fotoselli kapı sistemleri, ortama ferahlık kazandırmaktadır. Kaliteli malzeme ve kaliteli işçilik ile üretilmiş olan fotoselli kapı sistemleri, dış darbelere karşı üstün bir dayanıklılık göstermektedir. Her mekana uyum sağlayacak modelleri ile dikkat çeken fotoselli kapı sistemleri, şık ve modern tasarımı ile alanlara estetik bir duruş kazandırmaktadır.

Ankara fotoselli kapı fiyatları sahip olduğu özelliğe ve kullanılan malzemelere göre değişiklik göstermektedir.

Otomatik Fotoselli Kapıların Özellikleri

Özellikle giriş ve çıkışların yoğunlukta olduğu alanlarda Ostim otomatik kapı sistemleri son derece önemli yere sahiptir. Giriş ve çıkışların daha seri ve rahat yapılmasını sağlayan otomatik fotoselli kapılar, fazladan zaman kazanma olanğı tanımaktadır.

Ostim otomatik kapı sistemlerinin açık kalma zamanlarını kendi tercihinize göre ayarlama şansına sahipsiniz. Her mevsim kullanıma uygun olan fotoselli kapı sistemleri, kış aylarında enerji tasarrufu sağlayarak daha az para ödemenizi sağlamaktadır.

Ostim otomatik kapı sistemleri tercihe göre tek ya da çift kanat olarak kullanılabilmektedir. Otomatik fotoselli kapı sistemleri hem konforlu kullanımı hem de iş yerlerine katmış olduğu prestij ile daima önemli bir yere sahip olmuştur.

Fotoselli Kapıların Avantajları

Mekanlarda tercih edilmekte otomatik fotoselli kapı sistemleri bir çok avantaj sağlamaktadır. Fotoselli kapı sistemlerinin avantajlarını şöyle sıralamak mümkün;

 – Otomatik fotoselli kapı sistemleri her mekan için kullanılabilmektedir.

 – En yüksek teknolojiler ile üretilen fotoselli kapıların kullanımı oldukça basittir.

 – Otomatik fotoselli kapılar kolay bir montaj olanağı sunmaktadır.

 – Herhangi bir acil durumda fotoselli kapıları iterek açabilme imkanına sahipsiniz.

Mekanlarınızda otomatik fotoselli kapı sistemlerini tercih ederek siz de bu fırsatlardan yararlanma şansı elde edebilirsiniz.

RADARLI KAPI OTOMASYON SİSTEMLERİ

İç mekan ile dış mekan arasında ısı dengesini ve hijyeni korumak açısından güvenilir bir seçenektir. Her türlü geçiş kontrol sistemleri ile uyumlu çalışabilme özelliğine sahiptir.

Alış veriş merkezleri, çok katlı apartman girişleri,residanslar gibi yoğun giriş-çıkış trafiğine sahip ortamlarda yüksek açılma hızı ve performansı ile çözüm ortağınız olacaktır. Acil durumlarda kapı kanatlarının itilerek çıkış yönünde açılmasını sağlayan mekanizma ile binanın hızlı ve güvenli bir şekilde boşaltılmasını sağlar.

* Küçük büyük tüm mekanlar için
* Kolay montaj imkanı
* Kullanımı kolay, yüksek teknoloji
* Acil durumlarda itilerek açılabilir tasarım

Fotoselli Kapıda Güven, Kalite Ve Hız

Gelişen teknoloji sayesinde otomasyon hayatın bütün noktalarına nüfuz etti. Kapılar da bu değişimden payına düşeni alarak daha ferah mekanların oluşmasına katkı sağladı. Ferah mekanlar kapıların camdan yapılması sayesinde sağlandı. Direkt olarak gün ışığının mekana dolması sayesinde aydınlatma için yoğun enerji harcanmasına gerek kalmaz. Ankara fotoselli kapı kullanımında yüksek yoğunluğa sahip bir bölgedir. Kullanıldığı bölgeler şu şekilde sıralanabilir.

Alışveriş merkezlerinin girişleri ve içerisinde yer alan mağazalar

 Plaza ve benzeri iş yerleri

 Büyük apartman ya da site girişleri

 Her türlü kamu binası

Daha pek çok alanda görülse de radarlı kapı otomasyon sistemleri en çok bu alanlarda kullanılmaktadır.

Üretimi ve Kullanım Kolaylığı

Poyraz Yapı Otomasyon sipariş sürecinde net ölçüler alarak girişe uygun bir üretim yapılır. Radarli kapı otomasyon sistemleri oldukça güvenlidir. Camlar en az metal ya da çelik kapılar kadar sağlamdır. Kırılma ya da zedelenme ihtimali çok azdır ve kolayca temizlenir. Hijyen faktörü açısından kolay temizlenmesi kalabalık mekanlarda kullanımı bakımından oldukça pratiktir. Radarlı kapı otomasyon sistemleri sensör ile çalışır ve algılama ayarı yapılabilir. Kedi ya da köpek gibi kısa ve küçük canlılar için kapının açılması ya da açılmaması ayarlanabilir.

Pratik ve Modern Bir görünüme Sahiptir

Kapıların açılması için kullanılan kulplar son zamanlarda virüs gibi kolayca bulaşabilen hasta ediciler için mükemmel bir ortamdır. Eğer kapı kolu ile girilen bir mekana hasta bir kişinin teması olmuş ise yüzler hatta binler ile ifade edilen bir risk söz konusu olur. Radarlı kapı otomasyon sistemleri bu anlamda büyük kolaylık teşkil eder. Sıfır temas ile güvenli giriş çıkış sağlanır. Ankara fotoselli kapı kullanımında bu yüzden yoğun nüfusun göz önüne alındığı oldukça yaygın bir kullanım alanıdır.

Fiyatı Uygun Faydası Çok

Ankara fotoselli kapı kullanımında yoğun bir bölge olsa da küçük şehirlerde bile yeni yapılan yapıların çoğunda bu kapı sistemi kullanılmaktadır. Radarlı kapı otomasyon sistemleri tüm dünyada olduğu kadar ülkemizde de sıkça kullanılır, iyi bir iklimlendirme sağlar. Toz girişini önler. Radarlı kapı otomasyon sistemleri yaptırmak isteyenlerin kısa sürede siparişlerini teslim alması mümkündür.

 

fotoselli kapı, fotoselli kapı motoru, fotoselli kapı sistemleri, otomatik kapı, kapı otomatik, sensörlü kapı, otomatik kapı sistemleri, fotoselli kapı ankara, otomatik kapı sistemleri ankara, ankara kayar kapı firmaları, fotoselli cam kapı, fotoselli cam kapı ölçüleri, fotoselli kapı tek kanat, el sensörlü kapı, açılır kapanır kapı, teleskopik yana kayar fotoselli kapı, teleskopik fotoselli kapılar, fotoselli radarlı kapılar, 

Fotoselli Kapılar

İnsan sirkülasyonunun yoğun olduğu yerlerde ideal çözüm fotoselli kapılar...

Star Serisi Mekanizma

13 Oca 2021
Yeni tasarlanan star serisi fotoselli kapı alüminyum şasese yükliği 73 mm'e kadar küçültülmüştür. Bu sayede daha ergonomik bir...
Daha Fazla
0
Written by poyraz

Poyraz YAPI Otomasyon Sistemleri

Poyraz YAPI Otomasyon Sistemleri, Otomatik Kapı, Garaj Kapısı, Garaj Kapı Motoru, Garaj Kapısı Yedek Parçaları, BFT Kumanda, Garaj Kapısı Kumandası, Otomatik Kapı Kumandası Tamiri, Nice Bariyer, Bft Otomatik Kapı Ayarları

Written by poyraz

Havadan Giden Otomatik Kapı

Havadan Giden Otomatik Kapı, otomatik kapı, Raysız havadan giden kapı sistemleri, uzaktan kumandalı otomatik kapı

 
havadan giden kapı, otomatik kapı, kapı otmatik, otomatik kapı sistemleri, sensörlü kapı, raylı kapı sistemleri, otomatik kapı anahtarı, havadan giden kapı ankara, uçan kapı tekerleği, raysız yana kayar kapı, uçan kapı matarası, raylı kapı,sürgülü demir kapı sistemleri,