Written by poyraz

Otomatik Kapı Motoru

Otomatik Kapı Motoru

Eğer sizin de güvenlik ile ilgili bazı kaygılarınız varsa, o halde bu konuyla ilgili bir hamle yapmanız gerekmektedir. Önce ailenizin güvenliğini sağlamak, ardından da evinizin ve arabanızın güvenliğini sağlamak oldukça önemli bir konudur. Burada aklımıza ilk olarak evimizin ya da bahçelerimizin kapıları geliyor. Bu kapıların güvenli ve alarmlı, aynı zamanda da otomatik olması önemlidir. Bu yüzden ailenizin, evinizin ve arabanızın güvenliğini sağlayacak en güvenli otomatik kapıyı yaptırmanız gerekir. Bu konuda da Poyraz Yapı Otomasyon firmasından destek alabilirsiniz.

Poyraz Yapı Otomasyon Ankara’da Nice kumanda fiyatları – kapı motoru konusunda bilgi ve hizmet alabileceğiniz öncü firmalardan biridir. Bugüne kadar sektörde pek çok iş yapmış, her yaptığı işte de kaliteyi ön planda tutmuştur. Yalnızca kapı motoru ya da otomasyon sistemleri değil, aynı zamanda Nice kumanda Ankara şubesi olarak da çalışmaktadır. Yani Nice kumanda Ankara pazarına Poyraz Yapı Otomasyon aracılığı ile girmektedir.

Nasıl Bir Kapı Motoru Tercih Edilmelidir?

Öncelikle çalıştığınız firmayı doğru seçmelisiniz. Seçtiğiniz firmanın Poyraz Yapı Otomasyon gibi bir firma olması sizin yararınıza olacaktır. Çünkü Poyraz Yapı Otomasyon hem uzman, eğitimli ve profesyonel ekiplerle çalıştığı gibi, hem de kaliteli ve garantili bir hizmet vermektedir. Aynı zamanda satın aldığınız ürünün de kaliteli olması önemlidir, size uzun yıllar hizmet edebilmeli, uzun ömürlü olmalıdır. Bu da sizin problem yaşamamanız ve memnuniyet duymanız anlamına gelir.

Aynı zamanda seçtiğiniz kapının dayanıklı ve dış faktörlere karşı dirençli olmasına dikkat etmelisiniz. Özellikle Ankara’da ikamet ediyorsanız, sizin için bu saydığımız özelliklerdeki bir kapıya ulaşmak zor olmayacaktır. Çünkü Poyraz Yapı Otomasyon bulunmaktadır. Poyraz Yapı Otomasyon size hem Nice kumanda fiyatları – kapı motoru konusunda, hem de Nice kumanda Ankara pazarı konusunda her türlü hizmeti ve desteği sağlamaktadır.

Kapınızı Kumanda Etmek Çok Kolay!

Nice kumanda aracınızın ve evinizin güvenliğini sağlamak için kullanacağınız en önemli araçlardan biridir. Otomatik kapıların en güzel yönü ise şudur: Soğuk kış günlerinde ya da sıcak yaz günlerinde arabanızdan inmenize gerek kalmadan kapınızı açıp evinize giriş yapabilirsiniz. Bu birçok açıdan büyük kolaylıktır. Her boyutta, her genişlikte otomatik kapı yaptırabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Nice kumanda fiyatları – kapı motoru konusunda bilgi toplamaktır.

Eğer Ankara’da yaşıyorsanız Poyra Yapı Otomasyon firmasından bu hizmeti alabilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak istiyorsanız, poyrazyapiotomasyon.com adresine girebilir ve hizmetleri inceleyebilirsiniz.

Otomatik Kapı Motorunda Tek Adres

Çağımız Dünyasının en önemli problemi; güvenliktir. Bu sorunla mücadele etmek için ise ülkeler ve kişiler hem politikalarını hem de hayata karşı tavırlarını şekillendirmektedirler. Ebeveynler sahip oldukları ailelerini dış tehlikelere karşı korumak için birçok güvenlik önlemi almaktadırlar. Bu güvenlik önlemlerinden en önemlisi evimizin kalesi olan kapılarımızdır.

Bahçeli bir evde yaşayanlar için bahçe kapısının güvenli ve alarmlı olmasıyla birlikte aracınızı park ettiğiniz otopark kapısının dayanıklı ve güvenli bir kullanıma sahip olması için Ankara’da faaliyet gösteren otomatik kapı motoru, otomatik kapı sistemleri sunan firmamızdan destek alabilirsiniz.

Otomatik Kapı Motoru Tercihi Nasıl Yapılmalıdır?

Otomatik Kapı Motoru tercihi yapılırken garantili ve servisi olan firmaların tercih edilmesi gerekir. Alınan ürünün kaliteli ve uzun ömürlü olması, yedek parçasının kolay bulunabilir nitelikte olması üründen alınan memnuniyetinizi arttıracaktır. Bahçe kapısı olarak kullanılan otomatik kapı sistemlerinin dış etkilere karşı dayanıklı olması da kullanım açısından önemlidir. Otomatik kapı motoru Ankara başta olmak üzere birçok şehirde kullanılmaktadır.

Kapı Ağırlığı Otomatik Kapı Motoru Seçimini Nasıl Etkiler?

Öncelikle motorun monte edileceği kapının ağırlığının doğru hesaplanması gerekmektedir. Kapının ağırlığına göre monte edilecek motorun da kapasitesi değişmektedir. Örneğin 300 kilogram ağırlığındaki bir kapı için 400 veya 500 kilogram ağırlık kapasiteli otomatik kapı motoru tercih edilmesi daha doğru bir tercih olacaktır. Otomatik kapı sistemleri motorları fiyatları Ankara ve diğer illerde bir birden farklılık göstermektedir. Bu yüzden en uygun fiyatı veren firmamıza danışabilirsiniz.

Kapı Uzunluğu Otomatik Kapı Motoru Seçimini Nasıl Etkiler?

Kapının uzunluğunun doğru bir şekilde ölçülerek alınacak motorun bu uzunluğa uygun kapasitede olması sürükleme işleminin daha sağlıklı olmasına katkısı olacaktır. Ürünün özelliklerinden ne kadar uzunluktaki kapıları desteklediği öğrenilerek ona göre tercih yapılmaktadır. Otomatik kapı sistemleri motorları fiyatları Ankara ve birçok semtinde farklılık gösterse de yine en bütçe dostu fiyatları firmamızda bulabilirsiniz.

Kapının Kullanım Sıklığı Kapı Motoru Seçimini Nasıl Etkiler?

Otomatik kapı motoru Ankara, İstanbul gibi büyük şehirlerde kullanım alanı bulmaktadır. Kapının kullanım sıklığı motorun gücü ile doğru orantılıdır. 20 defadan fazla kullanım sıklığına sahip kapılarda yoğun kullanım motoru tercih edilirken, saatte 20 defadan az kullanım öngörülen kapılarda ise normal kullanım motorlarının tercih edilmesi gerekmektedir.

Kapınızın uzunluğunun, ağırlığının ve kullanım sıklığı doğru hesaplanmadan alınan otomatik kapı motoru sistemlerinde maddi kayıplar yaşanmaması için firma tercihinin doğru yapılması gerekmektedir. Otomatik kapı sistemleri motorları fiyatları Ankara ve ilçelerine bakıldığında en uygun fiyatın firmamız tarafından verildiğini, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile faaliyet gösterdiğini rahatlıkla görebilirsiniz.

Bahçe kapısı, motorları artık sadece bahçe kapısı olarak değil, ofis ve fabrika gibi daha pek çok alanda kayar kapılar için de kullanım alanı bulmaktadır. Otomatik kapı motoru Ankara gibi hem sanayi hem de bürokrasi şehirlerinde de çok farklı alanlarda pratik ve ergonomik çözümlerle kullanılmaktadır.

Otomatik Kapı Motoru BFT DEIMOS; müstakil ev villa ve hafif yoğunlukta apartmanlarda kullanıma uygun. Ağırlığı 800 kg a kadar uzunluğu 6 m e kadar olan kapılarda sorunsuz kullanabileceğiniz kapı motorudur. BFT ARES 1000 &1500; Apartman site ve geçiş yoğunluğunun fazla olduğu alanlarda kullanıma uygun ağırlığı 1500 kg a uzunluğu 9 me kadar olan kapılarda sorunsuz kullanabileceğiniz kapı motorudur. BFT İCARO; Ağırlığı 2000 kg a uzunluğu 14 m ‘e kadar olan kapılarda kullanıma uygun kapı motorudur. Yoğun kullanıma uygundur.

otomatik kapı sistemleri ankara otomatik kapı motoru, otomatik kapı kilidi ankara, otomatik bariyer ankara, otomatik bahçe kapısı ankara, otomatik kapı, kapı otomatik, otomatik kapı sistemleri, otomatik kapı sistemleri ankara, ankara otomatik kapı sistemleri, ankara otomatik kapı, kapı otomatik ankara

 

Bahçe Kapı Motorları

Mekanlarınızın dekoratif kapıları için üretilen bahçe kapı motorları...

Active

13 Oca 2021
600-1000 kg'lık kapılar için farklı modellerde AC-DC olarak üretilmektedir.
Daha Fazla
Otopark Bariyerleri
Written by poyraz

Otopark Bariyerleri

Otopark Bariyerleri otoparklarda güvenlik sağlamak için kullanılır. Otopark bariyer sistemleri güvenlik sistemi haricinde giriş çıkışları kontrol amaçlı kullanılmaktadır. Otopark bariyer uzaktan kumanda ile kontrol edilmeleri ile kullanımda oldukça büyük kolaylık sağlamaktadır. Bu sistem iş merkezlerinden tutun avmlerde veya site giriş çıkışlarında zaman kontrolü özelliği ile bariyerin istediğiniz saatte açılmasını ya da istediğiniz saatte kapanmasını sağlayabilirsiniz.

 

otopark bariyer, otopark bariyer ankara, otomatik bariyer, otomatik bariyer ankara, demir bariyer, bariyerler, bariyer sistemi ankara, otopark bariyeri ankara, kumandalı bariyer, bariyer ankara, katlanır bariyer, kollu bariyer, kollu bariyer sistemleri, mantar bariyer, hidrolik mantar bariyer, katlanır bariyer, 
Kollu Bariyer Sistemi
Written by poyraz

Kollu Bariyer Sistemi

kollu bariyer sistemi ankara

MEKANİK KOLLU PARK YERİ BARİYER SİSTEMLERİ

Kollu bariyer sistemleri Apartman, Site ve tesis girişleri için kullanıma uygun olarak geliştirilen kollu bariyerler 220 Volt ile çalışmakta olup, Kontrollu geçişleri sağlamaktadır. Hızlı giriş çıkış yapılan araç giriş yoğunluğu olan yerler için uygundur.

Yapıları 220 Volt AC Motorlu ve 24 Volt DC motorlu modelleri mevcuttur. İtalyan malı ithal bariyerlerin pazarlama ve montajı yapılmaktadır. Bariyer sistemleri modeline göre 3 saniye ile 10 saniye arasında açılma özelliği mevcuttur. Bariyer sistemleri Uzaktan kumanda buton, kartlı geçiş sistemleri ile uyumlu çalışacak elektronik kontrol ünitelerine sahiptir.

Bariyer sistemleri emniyetle geçişi sağlamak herhangi bir kazaya sebebiyet vermemesi için optik emniyet fotoselleri ile birlikte kullanılmaktadır. Bariyer sistemleri ayarlanan süre sonunda otomatik olarak kapanma özelliğine sahiptir. Kapanma sırasında kol altına araç girmesi halinde durarak geri açılır.

Bazı modellerde bu özelliğe ilave olarak kol her hangi bir temasla karşılaşırsa zorlanmayı algılayarak kol hareketini geri alır. Bu model bariyer sistemlerinde kol oturma çatalına 10 – 15 cm kala yavaşlayarak çatala sessiz ve yavaş olarak oturur. Bu özellik elektrik kesilmesi veya arıza durumunda serbest bırakma anahtarının kolayca açılmasını temin eder.

 

kollu bariyer, kollu bariyer sistemi, kollu bariyer sistemleri, kollu bariyer sistemleri ankara, otopark bariyer, otomatik bariyer, kollu bariyer ankara, bariyerler, bariyer sistemleri, bariyer sistemleri ankara, otopark bariyer ankara, otopark bariyer sistemleri ankara, kumandalı bariyer, sensörlü bariyer, motorlu bariyer, bariyer ankara, kollu bariyer ankara, 

Bariyerler

Otopark sistemlerinde ihtiyaçlarınıza cevap verecek bariyer çözümleri...

Ankara Fotoselli Kapı
Written by poyraz

Ankara Fotoselli Kapı

Otomatik Fotoselli Kapıların Sahip Olduğu Özellikler

Otomatik fotoselli kapılar iç ve dış mekanlar arasındaki ısı dengesini korumak ve güvenliği sağlamak adına kullanılmaktadır. Otomatik fotoselli kapıları diğer geçiş sistemleri ile birlikte kullanabilmek mümkündür.

Fotoselli Kapı Sistemleri

Üst seviyede bir güvenlik önlemi almanıza imkan tanıyan Ankara fotoselli kapı modelleri, üstün özellikleri ile bir çok farklı alanda kullanılmaktadır. Gereksiz yere açılış ve kapanış olmasının önüne geçen fotoselli kapı sistemleri, bu yönü ile ısı kaybının da önüne geçmektedir.

Genellikle saydam cam kullanılarak tasarlanmakta olan Ankara fotoselli kapı sistemleri, ortama ferahlık kazandırmaktadır. Kaliteli malzeme ve kaliteli işçilik ile üretilmiş olan fotoselli kapı sistemleri, dış darbelere karşı üstün bir dayanıklılık göstermektedir. Her mekana uyum sağlayacak modelleri ile dikkat çeken fotoselli kapı sistemleri, şık ve modern tasarımı ile alanlara estetik bir duruş kazandırmaktadır.

Ankara fotoselli kapı fiyatları sahip olduğu özelliğe ve kullanılan malzemelere göre değişiklik göstermektedir.

Otomatik Fotoselli Kapıların Özellikleri

Özellikle giriş ve çıkışların yoğunlukta olduğu alanlarda Ostim otomatik kapı sistemleri son derece önemli yere sahiptir. Giriş ve çıkışların daha seri ve rahat yapılmasını sağlayan otomatik fotoselli kapılar, fazladan zaman kazanma olanğı tanımaktadır.

Ostim otomatik kapı sistemlerinin açık kalma zamanlarını kendi tercihinize göre ayarlama şansına sahipsiniz. Her mevsim kullanıma uygun olan fotoselli kapı sistemleri, kış aylarında enerji tasarrufu sağlayarak daha az para ödemenizi sağlamaktadır.

Ostim otomatik kapı sistemleri tercihe göre tek ya da çift kanat olarak kullanılabilmektedir. Otomatik fotoselli kapı sistemleri hem konforlu kullanımı hem de iş yerlerine katmış olduğu prestij ile daima önemli bir yere sahip olmuştur.

Fotoselli Kapıların Avantajları

Mekanlarda tercih edilmekte otomatik fotoselli kapı sistemleri bir çok avantaj sağlamaktadır. Fotoselli kapı sistemlerinin avantajlarını şöyle sıralamak mümkün;

 – Otomatik fotoselli kapı sistemleri her mekan için kullanılabilmektedir.

 – En yüksek teknolojiler ile üretilen fotoselli kapıların kullanımı oldukça basittir.

 – Otomatik fotoselli kapılar kolay bir montaj olanağı sunmaktadır.

 – Herhangi bir acil durumda fotoselli kapıları iterek açabilme imkanına sahipsiniz.

Mekanlarınızda otomatik fotoselli kapı sistemlerini tercih ederek siz de bu fırsatlardan yararlanma şansı elde edebilirsiniz.

RADARLI KAPI OTOMASYON SİSTEMLERİ

İç mekan ile dış mekan arasında ısı dengesini ve hijyeni korumak açısından güvenilir bir seçenektir. Her türlü geçiş kontrol sistemleri ile uyumlu çalışabilme özelliğine sahiptir.

Alış veriş merkezleri, çok katlı apartman girişleri,residanslar gibi yoğun giriş-çıkış trafiğine sahip ortamlarda yüksek açılma hızı ve performansı ile çözüm ortağınız olacaktır. Acil durumlarda kapı kanatlarının itilerek çıkış yönünde açılmasını sağlayan mekanizma ile binanın hızlı ve güvenli bir şekilde boşaltılmasını sağlar.

* Küçük büyük tüm mekanlar için
* Kolay montaj imkanı
* Kullanımı kolay, yüksek teknoloji
* Acil durumlarda itilerek açılabilir tasarım

Fotoselli Kapıda Güven, Kalite Ve Hız

Gelişen teknoloji sayesinde otomasyon hayatın bütün noktalarına nüfuz etti. Kapılar da bu değişimden payına düşeni alarak daha ferah mekanların oluşmasına katkı sağladı. Ferah mekanlar kapıların camdan yapılması sayesinde sağlandı. Direkt olarak gün ışığının mekana dolması sayesinde aydınlatma için yoğun enerji harcanmasına gerek kalmaz. Ankara fotoselli kapı kullanımında yüksek yoğunluğa sahip bir bölgedir. Kullanıldığı bölgeler şu şekilde sıralanabilir.

Alışveriş merkezlerinin girişleri ve içerisinde yer alan mağazalar

 Plaza ve benzeri iş yerleri

 Büyük apartman ya da site girişleri

 Her türlü kamu binası

Daha pek çok alanda görülse de radarlı kapı otomasyon sistemleri en çok bu alanlarda kullanılmaktadır.

Üretimi ve Kullanım Kolaylığı

Poyraz Yapı Otomasyon sipariş sürecinde net ölçüler alarak girişe uygun bir üretim yapılır. Radarli kapı otomasyon sistemleri oldukça güvenlidir. Camlar en az metal ya da çelik kapılar kadar sağlamdır. Kırılma ya da zedelenme ihtimali çok azdır ve kolayca temizlenir. Hijyen faktörü açısından kolay temizlenmesi kalabalık mekanlarda kullanımı bakımından oldukça pratiktir. Radarlı kapı otomasyon sistemleri sensör ile çalışır ve algılama ayarı yapılabilir. Kedi ya da köpek gibi kısa ve küçük canlılar için kapının açılması ya da açılmaması ayarlanabilir.

Pratik ve Modern Bir görünüme Sahiptir

Kapıların açılması için kullanılan kulplar son zamanlarda virüs gibi kolayca bulaşabilen hasta ediciler için mükemmel bir ortamdır. Eğer kapı kolu ile girilen bir mekana hasta bir kişinin teması olmuş ise yüzler hatta binler ile ifade edilen bir risk söz konusu olur. Radarlı kapı otomasyon sistemleri bu anlamda büyük kolaylık teşkil eder. Sıfır temas ile güvenli giriş çıkış sağlanır. Ankara fotoselli kapı kullanımında bu yüzden yoğun nüfusun göz önüne alındığı oldukça yaygın bir kullanım alanıdır.

Fiyatı Uygun Faydası Çok

Ankara fotoselli kapı kullanımında yoğun bir bölge olsa da küçük şehirlerde bile yeni yapılan yapıların çoğunda bu kapı sistemi kullanılmaktadır. Radarlı kapı otomasyon sistemleri tüm dünyada olduğu kadar ülkemizde de sıkça kullanılır, iyi bir iklimlendirme sağlar. Toz girişini önler. Radarlı kapı otomasyon sistemleri yaptırmak isteyenlerin kısa sürede siparişlerini teslim alması mümkündür.

 

fotoselli kapı, fotoselli kapı motoru, fotoselli kapı sistemleri, otomatik kapı, kapı otomatik, sensörlü kapı, otomatik kapı sistemleri, fotoselli kapı ankara, otomatik kapı sistemleri ankara, ankara kayar kapı firmaları, fotoselli cam kapı, fotoselli cam kapı ölçüleri, fotoselli kapı tek kanat, el sensörlü kapı, açılır kapanır kapı, teleskopik yana kayar fotoselli kapı, teleskopik fotoselli kapılar, fotoselli radarlı kapılar, 

Fotoselli Kapılar

İnsan sirkülasyonunun yoğun olduğu yerlerde ideal çözüm fotoselli kapılar...

Star Serisi Mekanizma

13 Oca 2021
Yeni tasarlanan star serisi fotoselli kapı alüminyum şasese yükliği 73 mm'e kadar küçültülmüştür. Bu sayede daha ergonomik bir...
Daha Fazla
0
Written by poyraz

Poyraz YAPI Otomasyon Sistemleri

Poyraz YAPI Otomasyon Sistemleri, Otomatik Kapı, Garaj Kapısı, Garaj Kapı Motoru, Garaj Kapısı Yedek Parçaları, BFT Kumanda, Garaj Kapısı Kumandası, Otomatik Kapı Kumandası Tamiri, Nice Bariyer, Bft Otomatik Kapı Ayarları

Written by poyraz

Havadan Giden Otomatik Kapı

Havadan Giden Otomatik Kapı, otomatik kapı, Raysız havadan giden kapı sistemleri, uzaktan kumandalı otomatik kapı

 
havadan giden kapı, otomatik kapı, kapı otmatik, otomatik kapı sistemleri, sensörlü kapı, raylı kapı sistemleri, otomatik kapı anahtarı, havadan giden kapı ankara, uçan kapı tekerleği, raysız yana kayar kapı, uçan kapı matarası, raylı kapı,sürgülü demir kapı sistemleri,