Written by poyraz

Yana Kayar Kapı Sistemleri

YANA KAYAR KAPI SİSTEMİ

Yana Kayar bahçe kapıları çok yaygın olarak tercih edilen kapı türüdür. Bahçeli evler çiftlikler Site girişleri endüstriyel tesislerde başarı ile kullanılmaktadır. Genel olarak yerde kapının rahatlıkla yürüyeceği ray üzerinde hareket etmektedir. İsteğe bağlı olarak havadan giden modelleri imal edilmektedir. Kayar kapılar Ağırlıklarına bağlı olarak seçilen motorlar ile kullanılmakta olup Bu motorlar yana kayar bir kapıdan beklenen bütün emniyet ve konforu sağlayacak fonksiyonlara sahiptir.

Kapı motorları 220 volt 50 Hz. Şebeke cereyanı ile çalışabildiği gibi 380 Volt 50 Hz. sanayi elektriği ve Akülü DC modelleri bulunmaktadır. Yana kayar kapılar en yaygın kullanım şekli uzaktan kumanda olup buton kontrol kartlı geçiş sistemleri ile kullanılacak eletronik kontrol kartına sahiptir. Bu kontrol kartı kapının hareketlerini düzenlemektedir.

Kapı kullanım sırasında geçiş aralığını sürekli kontrol ederek kullanım esnasında asla kapanmaz. Kapının geçiş emniyetini optik emniyet fotoselleri sağlamaktadır. Motor kontrol ünitesi Emniyet fotosellerinden doğru referans almadığı takdirde açılma ve kapanma yönünde hiçbir zaman harekete başlamaz. Firmamız istenilen her modelde yana kayar kapı imalat ve montajını yapacak kalifiye personele sahiptir.

Otomatik Kapı Sistemleri

Yaşam alanlarımız uzun zamanlarımızı geçirdiğimiz alanlardır. Dolayısıyla güvenlikleri çok önemlidir. Yaşam alanlarımızda bizleri güvende tutan etmenlerin başında kapılarımız gelmektedir. Kapılarımızın kalitesi, güvenliğimizin seviyesi ve yaşam alanımızın konforunu belirleyen kalemlerin başında gelmektedir. Poyraz Yapı Otomasyon olarak sizler için en kaliteli yana kayar kapı sistemleri üretiyor ve uzman ekibimizle montajını gerçekleştiriyoruz. Sizlere ise yana kayar kapı sistemleri konforunu yaşamak kalıyor.

Otomatik Kapı Sistemi Nedir?

Kapılarımız yaşam alanlarına giriş çıkış yapmamızı kontrol eden en önemli alandır. Kapılarımızı güvenlik açısından sürekli olarak kapalı tutmak isteriz. Ancak evimize giriş çıkışlarımızda özellikle araba da kullanıyorsak bu işlem biraz can sıkıcı ve zaman kaybı yaratıyor olabilir. Otomatik kapı sistemleri kapınızın kumanda yardımıyla otomatik olarak açılmasını sağlamaktadır. Bu sayede arabanızdan inmeden kapınızı kolaylıkla açabilirsiniz. Diğer yandan bu kapılar, sağlam yapılarıyla sizleri güven içerisine korumaktadır. Tüm bu avantajlara yana kayar kapı sistemleri ile ulaşabilirsiniz.

Otomatik Kapı Sistemleri Fiyatları

Müşterilerimizin merak ettiği konuların biri de otomatik yana kayar kapı sistemleri fiyatları olmaktadır. Bu kapıların içerisinde bulunan motorlar da bft otomatik kapı motoru fiyatları kapsamın araştırılmaktadır.

Uzman ekiplerimiz otomatik yana kayar kapı sistemleri fiyatları ve bft otomatik kapı motoru fiyatları konusunda piyasaya hakimdir. İhtiyaçlarınız doğrultusunda yaşam alanlarınızın gereksinimlerini değerlendirerek sizler için en uygun fiyatlara ulaşmaktadır.

Bu avantaj ekonomik olarak en yüksek verimi almanızı sağlamaktadır. Dolayısıyla uzmanlarımız aracılığıyla otomatik yana kayar kapı sistemleri fiyatları ve bft otomatik kapı motoru fiyatları alanında en verimli fiyatlara rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Otomatik Kapı sistemlerinin Avantajları

Otomatik kapı sistemleri çeşitli avantajları sizlere sunmaktadır. Bu avantajların başında güvenlik ve zaman gelmektedir. Yüksek güvenlik seviyesi sunan kayar kapı sistemleri sizlerin yaşam alanlarınızda iç rahatlığıyla yaşamanızı sağlar. Kötü niyetli kişilerin içeri girmesinin önünü keser, sizleri korur. Kayar kapı sistemlerinin hızla otomatik olarak açılıp kapanması da sizlere önemli zaman kazancı sağlamaktadır. Bu sayede hayatınızda kendinize ayırabileceğiniz çok daha fazla zamanınız olur. Çok daha yüksek doyuma sahip, çok daha kaliteli zaman içeren keyifli bir hayat geçirmiş durumda olursunuz.

 

yana kayar kapı, otomatik kapı sistemleri, otomatik kapı, garaj kapısı, otomatik kapı sistemleri, otomatik garaj kapısı, kapı otomatik, sensörlü kapı, otomatik kapı ankara, ankara otomatik kapı, raylı kapı sistemleri, garaj kapısı modelleri, otomatik kapı motoru, otomatik kapı ankara, otomatik kapı sistemleri ankara, fotoselli kapı, ankara kayar kapı firmaları, kayar kapı, kayar kapı ankara, otomatik kapı, otomatik kapı ankara, otomatik kapı motoru